איטום בהתזה לבתים פרטיים

איטום גגות בחומרים פולימריים בהתזה או מריחה הם מקובלים שנים רבות בכל העולם. חומרים אלה, הפכו להיות מאוד פופולריים, תכונותיהם משופרות ומחירם סביר. אם שאלתם את עצמכם, מהם החומרים הקיימים לאיטום התזה? אז התשובה היא, שרוב החומרים ששייכים למשפחת האיטום הביטומני מתאימים במיוחד לאיטום זה. קיימים שחקנים חדשים בחומרי האיטום בהתזה כגון:

פלקסיגום, שהוא חומר ביטומני מתקדם שמשמש גם לאיטום קירות של מקלטים, מרתפים ומבנים תת קרקעיים. ניתן להתיז חומר זה בעובי רב, על פי העומק של המבנה. גם רפידפלקס הינו חומר דו רכיבי שמיושם באיטום בהתזה, באמצעות מכונה ייעודית שיש לה אקדח ריסוס דו – ראשי. אקדח הריסוס מפגיש בזמן ההתזה את התמיסה הביטומנית, יחד עם התמיסה שמקשה את החומר.

איטום בהתזה

אלה הם היתרונות של החומרים הקיימים לאיטום בהתזה. לאחר התזת החומר עם המכונה, מתקבלת שכבת איטום עבה חזקה במיוחד, מה שגורם לה לכושר אחיזה מעולה. הייבוש הינו מהיר במהלך רציף אחד. תפוקת העבודה הינה מהירה ואפילו על משטח גדול לאיטום אין צורך בפיגומים בשיטת איטום זו. כאשר ישנם שיפועים חריגים בגג, צורות גיאומטריות מורכבות, או מתקנים רבים, שיטה זו הינה יעילה ביותר לאיטום. גם במצב בו יש לחדש איטום שנעשה כבר באמצעות יריעות ביטומניות, בגלל ההפרדה ונוכחות האגרגט שיטת האיטום בהתזה, הינה השיטה המומלצת ביותר למקרים אלה.

ניתן להתיז את חומרי האיטום על גבי קירות אנכיים, משופעים או אופקיים, מה שמקל המון על איטום מקצר את זמן העבודה. לפני שתחליטו על איטום בהתזה, או איטום בכלל, אם במרתפים, גגות או קירות, כדאי כי תתייעצו עם 3 חברות איטום לפחות, כך שתוכלו לדעת איזה מחומרי האיטום השונים, יהיה מתאים לכם. על פי ההסברים של בעלי המקצוע בתחום, אשר יגיעו לסקור את המקום אותו ברצונכם לאטום.

לא כל חברת איטום, מיומנת כבר שנים באיטום בהתזה כמו חברת ארגמן איטום, הקיימת מזה שנים רבות. החברה עוסקת בכל סוגי האיטום, אם לגגות, קירות ורצפות  ומכירה את כל החומרים הקיימים לאיטום בהתזה. כל חומרי האיטום של ארגמן איטום, הינם חומרים איכותיים והם תחת תו תקן ישראלי. החברה קיימת שנים רבות ומעניקה הרבה שנות אחריות על כל עבודות איטום. חברת ארגמן איטום הינה בפרישה ארצית וישנם לקוחות רבים מרוצים מעל ל-10 שנים.

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות

מדוע איטום גגות ביריעות ביטומניות הפך להיות פופולארי? יריעות ביטומניות הן משטחים מחומר ייחודי שהרכבו מותאם במיוחד לאיטום גגות. על פי התקן הישראלי עובי היריעה חייב להיות לפחות בן 5 מ"מ.

קרא עוד »
איטום גגות עם יריעות ביטומניות

איטום גגות עם יריעות ביטומניות

איטום באמצעות יריעות ביטומניות במשך שנים רבות הורגלנו לאיטום באמצעות זפת. הריח הנוראי של הזפת החמה הופיע פעם בבניין זה ופעם בבניין אחר וגרם לתחושת מחנק לכל הסובבים. ברבות השנים,

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו