איטום בחומרים צמנטיים

חומרי איטום צמנטיים הם חומרים שמיוצרים משלושה מרכיבים בסיסיים, חול, מלט ופולימרים היוצרים בטון. מדובר באחד החומרים החזקים ביותר בתחום הבנייה ונעשה בו שימוש ברוב הפרויקטים השונים בענף הבנייה. התכונות המובהקות של החומרים הללו יחד היא יצירת אטימה מקסימלית והיצמדות של החומר למשטח הנאטם כמו שלד, גג או כל מרחב אחר שנחוץ בו איטום. עקב יתרונותיו הרבים הוא פתרון מצוין לאיטום חדרים בעלי לחות ורמת רטיבות גבוהה כמו מאגרי מים, בריכות שחייה, מקלחות ועוד.

את החומר הצמנטי יש למרוח בשכבה אחידה על גבי השלד ולאחר מכן להחליק אותו כדי ליצור אחידות ורציפות. מעל החומר מומלץ להניח רשתות אינטרגלס מפיברגלס המחזקת את שכבת האיטום, כדי למנוע סדקים עתידיים בחיבורים בין הקירות ובמשטח כולו. מעל הרשת תבוצע עבודת טיח שתשלים את האיטום המהודק על פני כל המשטח.

איטום בחומרים צמנטיים
אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

איטום גגות ביריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות

כל מה שחשוב לדעת על יריעות ביטומניות ועלויות מה זה יריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות מחיר יתרונות הצעת מחיר יריעות ביטומניות למה הכנת הגג משפיעה על מחיר יריעות ביטומניות? סיכום מה

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו