איטום גגות ביריעות ביטומניות

קבלן איטום מורשה 36407

יריעות ביטומניות הן משטחים מחומר ייחודי שהרכבו מותאם במיוחד לאיטום גגות. על פי התקן הישראלי עובי היריעה חייב להיות לפחות בן 5 מ"מ. איטום גגות ביריעות ביטומניות יוצרת איטום מושלם אם מבצעים את תהליך האיטום על פי ההנחיות של היצרנים.

כדי ליצור את האפקט הנדרש יש להקפיד על כמה כללים מהותיים. ראשית יש לנקות את הגג באופן יסודי ביותר מפסולת, עלים, אבק, חפצים וכו, יש לפרק פריטים רופפים כמו עמודים, צנרת, דודים או אנטנות ועוד. אם התגלו בעיות הדורשות תיקון, אטימה עם בטון, מבצעים זאת ורק לאחר שהמקום יבש מהחומרים, אפשר להמשיך בתהליך. חייבים לשטוף היטב את הגג ורק לאחר יממה לבצע פריסה של היריעות הביטומניות על פני כל הגג ולבצע את האיטום. השלב האחרון הוא ביצוע הלבנה כדי ליצור בידוד אופטימלי שאותו ניתן להשלים עם פוליאוריטן או סיד.

להשגת תוצאות מושלמות של איטום גגות ביריעות ביטומניות, מורחים על כל שטחו של רצפת הגג שכבה ראשונה של מדלל ייעודי ליריעות ביטומניות בעובי 250 גרם לכל מ"ר. על גבי הקירות רצוי למרות שכבה כפולה כדי ליצור איטום הרבה יותר אפקטיבי. יש להמתין עד ששכבות המדלל יבשות לחלוטין ולאחר מכן אפשר להתחיל בהלחמת היריעות.
כל יריעה מולחמת ליריעה השנייה תוך השארת שוליים משותפים. כך נוצרת שכבה עבה יותר במרכז שאינה מאפשרת את היפרדותן של שתי היריעות הצמודות, זו מזו.
יריעות החיזוק ברוחב 15 ס"מ שאינן מכילות אגרגט, יולחמו באזורי המפגש בין הקיר לרצפה לנוחות עובדי האיטום. הכלל הוא לפרוס יריעות ביטומניות בחלק הנמוך של הגג ולאט לאט להתקדם ליחידה הגבוהה ביותר. לאחר מכן מבצעים הלחמה של כל אזורי הרולקות, מבריגים את כל החיבורים בעזרת מסטיק ביטומני וברגים תואמים.

בקרת הביצוע על פעולת איטום גגות ביריעות ביטומניות היא הצפת הגג במים כדי לוודא את עמידותן של היריעות הביטומניות במשימה. סיוד הגג בתום כל הפעולות נעשה בעזרת צבע אקרילי או צבעי הלבנה המתאימים לכך. מבחינה מקצועית, גג שבוצע בו איטום גגות בשיטה זו, יישאר לאורך כל השנים בשיטת איטום זו ולא יחזור לאחת השיטות הישנות כמו זיפות הגג.

המפתח בביצוע איטום גגות ביריעות ביטומניות נכון ומקצועי הוא להזמין אנשי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון וידע רב שקיבלתם עליהם חוות דעת חיוביות. הצוותים יוצאי הדופן של איטום ארגמן, ישמחו לסייע לכם. איטום באמצעות יריעות ביטומניות, הינה שיטת איטום מומלצת שבעלי בתים פרטיים ודיירים בבנייני מגורים משותפים, עושים בה שימוש רב. האיטום מומלץ על גגות בטון יש לוודא כי היריעות ביטומניות, עמידות על פי התקן של מכון התקנים. יריעות ביטומניות מחליפות את שיטת הזיפות העתיקה יותר שהיא זיפות גגות. יריעות אלה הן עמידות במיוחד  ולכן תקופת האחריות שנותנים על שיטת איטום זו היא הארוכה מכולן- 10 שנות אחריות.

יש לציין, כי לא כל חומר הנמצא בגג ביתכם, עשוי להתאים לזיפות או יריעות ביטומניות, שהקשר ביניהם הוא חומר הגלם שממנו מיוצר האיטום הזפת. ביריעות ביטומניות קיימת שכבת זפת וחומרים נוספים שנמצאים ביריעות שמותקנות עכל גג שבוצעה בו הכנה מראש, כגון ניקיון ותיקוני סדקים לפני ביצוע האיטום.

איטום גגות ביריעות ביטומניות

צרכנים היות, בזכות הרשת, כבר יודעים לחפש מידע שיהיה להם חיוני ויעיל. כך גם לגבי איטום גגות ביריעות ביטומניות והשיטות השונות, חומרי הגלם הקיימים בשוק ועוד. יש להבין אילו חומרי גלם בתחום האיטום יתאימו ואילו לא, כך שאם תקראו לכמה חברות איטום, אשר  יגיעו לתת לכם יעוץ והצעת מחיר, תוכלו לוודא, על פי הידע שרכשתם אם החברה יודעת להתאים את חומר האיטום ואם היא מקצועית דיה. על פי הייעוץ והחלטה בדבר חומר האיטום שיש להתקין על גג ביתכם. לייעוץ והכוונה התקשרו 053-7373333

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה