איטום גגות כחלק משיפוץ בניין

שיפוץ חיצוני של בניין הוא פרויקט שיכול לכלול שורה של עבודות, שכולן מתמקדות במרחב שבין הצד החיצוני של קירות הבית או הבניין ועד קצה גבול השטח שעומד לרשות הבית או הבניין. פרויקטים כאלה יכולים לכלול גם החלפה או התקנה של גדר היקפית ושער, בנייה ועיצוב של הגינה, כמובן חיפוי של הקירות החיצוניים ולא פחות מכך גם איטום של גג המבנה.

איטום גגות כחלק משיפוץ בניין חיצוני, על אף שהוא מתבצע תחת פיקוח של קבלן אחד שאחראי על הפרויקט כולו, חייב להתבצע על ידי קבלן איטום ולאחר שבחנתם את כל שיטות האיטום ובחרתם את השיטה המתאימה לכם ביותר מבחינת יעילות ומחיר.

איטום גגות כחלק משיפוץ בניין חיצוני

השיטה העתיקה ביותר לאיטום גגות היא שיטת הזפת. הזפת נמצאת בשימוש אנושי כבר עשורים רבים ובתצורות קצת שונות שלה, היא נעה איתנו כבר מאות ואלפי שנים אחורה. הזפת היא אכן חומר איטום מעולה אלא שהיא סובלת משתי בעיות מרכזיות: קשה לוודא שמריחת הזפת בוצעה בצורה אפקטיבית ושלא נותר אפילו חריץ קטן שדווקא דרכו יחדרו בסופו של דבר המים ושנית, הזפת נשחקת מהר מאוד ויש לחדש אותה בכל שנתיים שלוש.

שיטה נוספת מתבססת אף היא על מריחת חומרי איטום המבוססים על תרכובות פולימריות, וגם חומרים אלה יודעים להציע איטום נהדר כל עוד אנחנו יכולים להבטיח יישום מושלם שלהם וכל עוד אנחנו מחדשים אותם מדי שנה או שנתיים. לבסוף, השיטה האמינה ביותר היא השיטה של יריעות ביטומניות שהיא שיטת האיטום השכיחה ביותר במסגרת איטום גגות כחלק מפרויקט שיפוץ בניין חיצוני. המדובר ביריעות שעליהן מרוח כבר חומר האיטום כשכבה יבשה אך גמישה. לאחר הנחת היריעה מפעילים עליה חום גבוה מאוד שממיס את שכבת האיטום על גבי הגג. שיטה זו היא האמינה ביותר ויכולה להחזיק מעמד במשך 7-10 שנים, מומלץ לבחור בחברה המתמחה בשיפוץ בניינים כמו קבוצת עידן.

כאמור, במסגרת פרויקט של שיפוץ בניין חיצוני, יהיו מספר אנשי מקצוע שיהיו מעורבים בפרויקט שלכם. זה יכול להיות קבלן האבן שיבצע עבורכם את חיפוי המבנה, קבלן הגינון שיעצב לכם גינה, קבלן אלומיניום שיבנה עבורכם את הגדר ההיקפית וקבלן הריצוף שירצף עבורכם את רחבת הבניין.

בכל הקשור למשימת איטום גגות כחלק משיפוץ בניין חיצוני, איש המקצוע שצריך לבצע את העבודה הוא קבלן איטום בעל התמחות בתחום הספציפי של איטום גגות. ישנן כיום אינספור חברות המציעות את השירות, ומה שחשוב מבחינתכם הוא לוודא שמדובר בחברות מקצועיות שלפחות בראשן עומד איש מקצוע בעל ההסמכה הנדרשת. מעבר לשיטת האיטום וחומר האיטום, טיב העבודה הוא מרכיב מפתח באיכות האיטום ולא משנה באיזו שיטה תבחרו, אם לא בחרתם באיש הנכון, זה לא יהיה אטום כפי שהייתם רוצים שזה יהיה.

אם אתם מחפשים קבלני איטום מקצועיים בעלי ידע ניסיון ומקצועיות צרו קשר עם חברת ארגמן 053-7373333

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
תקופה הכי טובה לאיטום גגות

תקופה הכי טובה לאיטום גגות

מה התקופה הכי טובה לאיטום גגות? יש הרבה בעלי מקצוע בתחום האיטום, אשר טוענים כ התקופה הטובה ביותר לאיטום, הינה בחודש אוגוסט. יש לדעת, כי איטום בזמן החורף עשוי להוות

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו