איטום גגות מחיר

קבלן איטום מורשה 36407

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות ועלויות איטום

איטום גגות היא אחת הפעולות הכי חיוניות שצריך לעשות לבנין או לבית שלכם לקראת החורף. למרות שממש לא כדאי לחכות לחורף, כי אז תקבלו עבור איטום גגות מחיר יותר גבוה וגם יהיה יותר קשה לבצע את האיטום, אם הגג שלכם ספוג בגשם.

אז גם אם אתם מחפשים מחיר איטום גגות נמוך – חשוב שתבדקו טוב – מה כולל המחיר הזה, מי מבצע את האיטום ומה הסיכוי שתקבלו עבור הכסף ששילמתם – תוצאה מספיק טובה לטווח ארוך. אז מה משפיע על מחיר איטום גגות? צוות ארגמן איטום מסביר.

קיימים 3 סוגים עיקריים של חומרים לאיטום גגות:

  1. חומרים ביטומניים – כוללים למשל את הזפת ואת היריעות הביטומניות. שייכים לאותה משפחת חומרים.
  2. חומרים פולימריים – כוללים למשל פוליאוריטן מוקצף בהתזה, או בידוד פוליאוריטן. נחשב חומר עמיד וחזק בפני פגעי מזג האוויר אך גם בפני פגיעות כימיות או מכניות. מתאים בין היתר, גם לגגות שיש עליהם הרבה אלמנטים קבועים, כמו דודים, שלא מאפשרים פריסה של יריעות ביטומניות.
  3. חומרים אקריליים – קיימים בעיקר בצורה של מגוון חומרי איטום בהתזה, או מריחה. מתאימים לגגות משופעים, מרפסות, או גגות קטנים.

חשוב לדעת לאיזו משפחה שייכים חומרי האיטום על הגג שלכם, כי אם אתם רוצים לחדש איטום על גג שיש עליו כבר חומר איטום, תצטרכו ליישם חומר איטום מאותה משפחה, כדי לקבל איטום יעיל. למשל, יריעות ביטומניות, אפשר ליישם על גבי בטון, או על גבי זפת. בנוסף, משפחות חומרי איטום שונות זו מזו גם בתכונות שלהן, כמו התאמה לסוגים שונים של גגות, יכולת עמידות בפני מים עומדים, זמן התייבשות, בידוד תרמי (חום וקור) וגם במחיר.

במרבית המקרים, לקוחות בוחרים את סוג החומר לאיטום הגג לפי מחיר , אבל חשוב להתייחס גם למצב הגג. גם אם אתם רוצים ליישם על הגג שלכם יריעות ביטומניות, זה לא תמיד אפשרי.

אם הגג שלכם מלא אלמנטים קבועים, תצטרכו להשתמש בחומר איטום גמיש יותר, כמו זפת, או חומר איטום בהתזה, שיצליח לחדור לכל מקום, ליצור שכבת איטום אחידה ומלאה. אם כבר יש לכם זפת על הגג, לא תוכלו ליישם על הגג חומר איטום אקרילי ולהיפך. לכן בחירת חומר איטום לפי מחיר היא לעיתים קרובות לא רלוונטית.

למשל, רוב האנשים מעדיפים לפרוס על הגג יריעות ביטומניות, אבל יריעות ביטומניות גם נחשבות הכי יקרות בהשוואה לחומרי האיטום האחרים. הסיבה שרוב האנשים בוחרים דווקא שיטת האיטום הכי יקרה היא היתרונות של יריעות ביטומניות על פני שיטות איטום אחרות, כמו עמידות לאורך 10 – 15 שנה ואיטום אפקטיבי ואיכותי. לעומת זאת, זפת נחשבת השיטה הכי זולה לאיטום גגות, אבל היא הפכה פחות פופולרית עם השנים, כי היא מחייבת תחזוקה של אחת לשנה, הכוללת בעיקר סיוד גגות, כדי למנוע מהזפת השחורה להתחמם מהשמש ולהתקלף.

גודל הגג משפיע באופן טבעי על מחיר איטום הגג. המחיר נקבע גם לפי מטר. אבל חשוב לציין כי המחיר למטר יורד – ככל שהגג יותר גדול. מצד שני, המחיר יעלה ככל שיש צורך לבצע הכנות מקדימות יותר מסובכות לפני האיטום. הכנות לפני איטום גגות הן שלב קריטי בתהליך והן יכולות להיות הגורם שקובע, אם האיטום על הגג שלכם יהיה יעיל או לא, אבל הן גם משפיעות על המחיר.

סוגים שונים של הכנה לקראת איטום גגות, בהתאם למצב על הגג שלכם:

  • פירוק מרצפות על גג מרוצף לפני איטום
  • הסרת חומר איטום קודם לפני יישום של חומר איטום ממשפחת חומרים אחרת
  • ניקיון יסודי של הגג
  • פינוי פסולת ואשפה שהצטברה על הגג
  • פירוק אלמנטים שונים שמפריעים ליישום האיטום בצורה אופטימלית

כל אלה יכולים לייקר את העבודה ולהשפיע משמעותית על מחיר איטום הגג שלכם.

אתם יכולים לקבל על איטום גגות מחיר שונה, בהתאם לסוג חומרי האיטום, או מצב הגג שלכם. לכן, כאשר אתם מחפשים הצעת מחיר עבור איטום גגות – חשוב לוודא שאתם עומדים מול קבלן איטום אמין, מקצועי ומנוסה. קבלן איטום מומלץ, שיש לו הרבה לקוחות מרוצים, שיודע מה הוא עושה, שיכול לתת לכם אחריות ארוכת טווח על העבודה.

צוות איטום ארגמן מספק שירותי איטום גגות ברמה גבוהה, תוך הקפדה על חומרים וציוד משובחים, כדי לתת לכם את השירות הכי טוב שאפשר. אם גם אתם רוצים לקבל אחריות של 10 שנים על איטום הגג, עבודה מקצועית וצוות מנוסה, ציוד מתקדם ושירות אדיב – צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה