איטום גגות עם חומרים אקריליים

חומרים על בסיס אקרילי, הם חומרים הבנויים על תרכובות מים המתאימים מאד למריחה על משטחי בטון. האפקט שהם יוצרים הוא מושלם כיון שהחומר מצליח להיצמד היטב לבטון וכך מתבצעת כהלכה פעולת האטימה. ברוב המקרים מורחים את החומר הנראה כמו משחה בצבע לבן, קיימים גם חומרים אקריליים המועברים על פני המשטח בפעולת התזה. הנקודה החשובה ביותר היא ליצור שכבה אחידה ורציפה ללא חללים כך שכל המשטח יחופה באופן שווה.

הפתרון המושלם לגגות משופעים, מרפסות קטנות או גגונים

החומר האקרילי מתאים במיוחד לגגות משופעים, מרפסות קטנות או גגונים. הסיבה לכך היא שהחומר אינו עמיד במים. על הגגות קורה לא אחת שקיימת הצטברות של שלוליות המכילות מים שאינם מתנקזים כיוון שהמרזבים סתומים או כמות מים המצטברת מתחת למיכל דוד השמש ללא יכולת ייבוש. במקרים מסוג זה, החומר האקרילי שנמרח על הגג יתחיל בתהליך של קילוף והתמוססות ולמעשה האיטום יחדל לפעול ויהיה צורך לחדש אותו בהקדם כדי שהמים שהצטברו בנקודות השונות על הגג לא יחלחלו לדירות הממוקמות בדירות העליונות.
חומרי האיטום האקריליים נוחים מאד לשימוש, הם מתייבשים במהירות ואין צורך לצבוע שאותם כיוון שבסיסם הוא בצבע לבן. התכונות הייחודיות של החומרים האקריליים מתאימות במיוחד לאיטום מקומות בעייתיים בחדרים או בחדרי אמבטיה שחדרה אליהם רטיבות בקירות מסוימים ויצרה בהם עובש.

חומרים לאיטום בהתזה
אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

איטום גג מרוצף

איטום גג מרוצף

כל מה שחשוב לדעת על איטום גג מרוצף איטום גג מרוצף איך בוחרים שיטת איטום גג מרוצף? יתרונות וחסרונות לשתי שיטות האיטום שלבי איטום הגג כולל הרמת רצפה מחיר איטום

קרא עוד »
איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות

מדוע איטום גגות ביריעות ביטומניות הפך להיות פופולארי? יריעות ביטומניות הן משטחים מחומר ייחודי שהרכבו מותאם במיוחד לאיטום גגות. על פי התקן הישראלי עובי היריעה חייב להיות לפחות בן 5 מ"מ.

קרא עוד »
איטום בחומרים צמנטיים

איטום גגות מחיר

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות ועלויות איטום עלויות איטום גגות לכל סוג איטום גגות מחיר שונה מחירי איטום גגות עם משפחות חומרים זהות בחירת חומרי איטום לפי מחיר?

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו