איטום גגות עם יריעות ביטומניות

במשך שנים רבות הורגלנו לאיטום באמצעות זפת. הריח הנוראי של הזפת החמה הופיע פעם בבניין זה ופעם בבניין אחר וגרם לתחושת מחנק לכל הסובבים. ברבות השנים, קם לזיפות מתחרה רציני והוא איטום גגות עם יריעות ביטומניות שהן חזקות ועמידות במיוחד בכל תנאי מזג אוויר ומתאימות לאקלים הישראלי. קיימים כמה הבדלים, יתרונות וחסרונות בין שתי השיטות.

הזפת היא שיטה פחות יעילה מאיטום גגות עם יריעות ביטומניות, עלותה הזולה יחסית משכנעת וועדי בתים רבים לבצע את האיטום השנתי בשיטה זו כאשר זו טעות גדולה. קבלני הזיפות מחויבים להיות קבלני איטום מורשים כדי לבצע את הזיפות על פי תקנים שנקבעו לא מכבר, לאור התופעה של קבלנים לא מנוסים שביצעו עבודות לא מקצועיות בתחום הזיפות וגרמו לנזקים גדולים בבניינים רבים.

הליך העבודה הוא ביצוע ניקיון יסודי, סילוק כל פסולת קיימת ושטיפת כל שטח הגג . רק למחרת אפשר למרוח את הזפת החמה בכל פינות הגג. יום או יומיים לאחר שהזפת מתייבשת יש להשלים את המלאכה באמצעות מריחת סיד על כל שכבת הזפת. לאחרונה קיימת מגמה של וועדי בתים רבים לשנות אט אט את השיטה המיושנת ולעבור לשיטת יריעות ביטומניות מכיוון שבחישוב כלכלי נכון, לטווח של כמה שנים קדימה, היריעות יהיו זולות יותר מהזיפות והם גם יקנו שקט נפשי לדיירים ותקופת אחריות בת עשר שנים.

איטום גגות מתבצע באמצעות חומרים שונים, לרוב על פי סוג החומר שממנו בנוי הגג. חברת ארגמן משתמשת בחומרים איכותיים ובעלי תו תקן.כאשר איש המקצוע מגיע לביצוע העבודה, הוא לרוב יסרוק את שטח הגג וינסה לזהות מקומות מועדים לפורענות שבהם עשויה להתרחש דליפה או נזילה. במידה ודיירי הבניין אבחנו כבר את מקור הנזילה, חשוב שיעדכנו את איש המקצוע במדויק במקור שלה.

לאחר סריקת פני השטח, נבחר את סוג החומר שהכי מתאים לפני השטח. יש לפנות את כל איזור הגג מפני חפצים מיותרים וכן לבצע ניקוי כללי שלו. הדבר מתבצע על מנת שיהיה קל ונוח למרוח את החומרים הביטומניים בצורה אחידה וללא הפרעות מיותרות. לאחר שהולחמו, יש להניח לגג להתייבש במשך מספר שעות. לאטום את הגג בתחילת עונת הגשמים היא סיכון שלא תמיד מומלץ לקחת. בהחלט יכול להיווצר מצב שבו בוצע איטום הגג ומייד לאחר מכן החל גשם לרדת ולגרום נזק ליריעה הביטומנית שהונחה.

ישנן חברות רבות שמבצעות את העבודות אלו בשוק והן בעלות רקורד ותוקף. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אין ערבויות לשום דבר. כאשר מתגלה תקלה בגג או כל בעיה אחרת שנוצרה, על אף ביצוע העבודה, יש לפנות לחברת המבצעת למתן בדיקה ושירות של הנושא.
באחריות החברה לבצע את התיקונים הנדרשים וכן לפצות את הלקוחות במידה ונגרם להם נזק רב יותר כתוצאה מאיטום לקוי. על כל פנים, מומלץ לבצע בדיקה אחת לשנה ובמידת הצורך לבצע תיקונים וחיזוקים לגגות בכל שנה. כך ניתן לשמור גם על תקינותו של הבניין או הבית וכן לשמר את הדירה מפני נזקים זמניים או בלתי הפיכים שעשויים להיגרם.

ישנן חברות רבות שמבצעות את העבודות אלו בשוק והן בעלות רקורד ותוקף. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אין ערבויות לשום דבר. כאשר מתגלה תקלה בגג או כל בעיה אחרת שנוצרה, על אף ביצוע העבודה, יש לפנות לחברת המבצעת איטום עם יריעות ביטומניות למתן בדיקה ושירות של הנושא.
באחריות החברה לבצע את התיקונים הנדרשים וכן לפצות את הלקוחות במידה ונגרם להם נזק רב יותר כתוצאה מאיטום לקוי. על כל פנים, מומלץ לבצע בדיקה אחת לשנה ובמידת הצורך לבצע תיקונים וחיזוקים לגגות בכל שנה. כך ניתן לשמור גם על תקינותו של הבניין או הבית וכן לשמר את הדירה מפני נזקים זמניים או בלתי הפיכים שעשויים להיגרם.

עבודות אלו אינם משחק לילדים, יש לעשות את העבודה עם חומרים מותאמים ע"י יועץ איטום וכלים מתאימים, יש להיזהר מכל מיני פרסומים באינטרנט על מוצרים ביתיים , כאשר יגיע החורף חומרים אלה יכולים להזיק יותר מאשר לעזור, השתמשו בשירותי ארגמן וקבלו 10 שנות אחריות לאיטום מקצועי. בכל שאלה בתחום אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני, יצירת קשר באתר או ברשתות החברתיות שבהם תראו גם עבודות עדכניות.

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

קבלן איטום ארגמן איטום גגות

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
איטום גגות ביריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות

כל מה שחשוב לדעת על יריעות ביטומניות ועלויות מה זה יריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות מחיר יתרונות הצעת מחיר יריעות ביטומניות למה הכנת הגג משפיעה על מחיר יריעות ביטומניות? סיכום מה

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו