איטום גגות

קבלן איטום מורשה 36407

באיזו שיטה הכי מתאים לאטום את הגג שלכם? למה יריעות ביטומניות כל כך יקרות? למה צריך למרוח סיד מעל איטום בזפת חם ומתי הכי כדאי לעשות איטום גגות? צוות ארגמן איטום עם כל הטיפים שכדאי להכיר בתחום.

הכי טבעי להיזכר בתחילת החורף שצריך לאטום את הגג. אבל זו גם העונה הכי עמוסה של קבלני איטום וגם כבר מתחיל להיות קר וגשום. כדי שהקבלן ימצא לכם זמן פנוי ביומן שלו, כדי שהוא יוכל אולי אפילו לעשות לכם הנחה קטנה וגם כדי שלא יטפטף לכם גשם לתוך הבית – כדאי להזמין קבלן איטום דווקא באביב, או בקיץ, או בתחילת הסתיו לכל היותר.

קיימים פרמטרים שונים לצורך התאמה של חומר איטום אופטימלי לתנאים הקיימים על הגג שלכם: גודל הגג, מצב הגג, חשיפה ישירה או חלקית לשמש ישירה, חומר איטום קיים על הגג, התקציב שלכם ועוד. לכן, התאמה אופטימלית של חומר איטום לגג שלכם, צריכה להיעשות בהתייעצות עם קבלן מקצועי ומנוסה, שיודע לשקלל במדויק את כל השיקולים ולעזור לכם לקבל החלטה אידיאלית.

למרות החשיבות של חומרי איטום ויישום נכון שלהם, העבודה העיקרית של הקבלן היא להכין את הגג שלכם לקראת איטום. צריך לנקות את הגג היטב, לפנות ממנו ציוד, חומרים ואלמנטים שונים שלא שייכים לשם. צריך לבדוק את תקינות הניקוזים, לסתום חורים ושקעים, למרוח פריימר ועוד. לכן, חשוב להקפיד בעיקר על ביצוע ההכנה בצורה יסודית ומקיפה.

מקובל לחשוב כיום, כי יריעות ביטומניות הן שיטת האיטום הטובה ביותר וזה גם נכון במידה מסוימת. אבל האמת היא שלא תמיד אפשר או מתאים להתקין יריעות ביטומניות על כל גג, מסיבות שונות. יש גגות שעדיף לאטום עם חומר איטום אקרילי, או עם זפת חם. לכן שוב – חשוב להתייעץ עם הקבלן שלכם לפני קבלת החלטה.

איטום הגג בזפת חם הוא כנראה פתרון האיטום הזול ביותר. מצד שני, צריך לתחזק אותו מדי שנה, על ידי מריחה של סיד להלבנת הגג וגם לחדש את הזפת לעיתים קרובות יחסית. בקצה השני של הסקאלה, נמצאות יריעות ביטומניות, שהן הרבה יותר יקרות, אבל גם מחזיקות מעמד ל 10 – 15 שנה, ללא צורך בכל פעולת תחזוקה. לכן גם ההפרש הגדול במחיר הוא עדיין מוצדק.

גם אם יש לכם יריעות ביטומניות, מומלץ להזמין מדי שנה בדיקת תקינות למערכת האיטום לפני תחילת החורף. בדיקה כזו מאפשרת לכם לוודא כי לא קיימים ליקויים באיטום וכי צפוי לכם חורף יבש. ליקויים באיטום לא מתרחשים רק בגלל עבודה לא טובה של הקבלן, אלא כי אולי טכנאי דודי שמש עלה לגג ועבד בחוסר זהירות, שפגעה באיטום, אולי הרוחות החזקות של החורף האחרון גרמו לנזק, אולי המרזבים נסתמו וכן הלאה. ביצוע בדיקות תקופתיות ופעולות תחזוקה שגרתיות יכול להאריך את חיי מערכת האיטום על הגג שלכם בכמה שנים ולכן ההשקעה לגמרי משתלמת.

הלבנת גגות נעשית באמצעות סיד, מעל שכבת איטום בזפת. המטרה היא ליצור שכבה לבנה על פני הזפת השחורה, כדי לצמצם את קליטות החום של הגג, אבל גם כדי להגן על הזפת מפני נזקי החום והשמש בקיץ. לכן, אם אין לכם זפת על הגג – אתם לא צריכים סיוד גגות. בנוסף, יריעות ביטומניות לרוב לא צריכות הלבנה בכלל, אם יש לכם יריעות ביטומניות, אסור להלבין אותן עם סיד, אלא רק כמה שנים לאחר ההתקנה ורק עם חומרים אקריליים.

איטום גגות הוא נושא רחב, שיש בו אפשרויות בחירה רבות. אבל חשוב לבחור את הכי נכון עבור הגג שלכם, כדי להנות בחורף מבית חם ויבש. כדי להבטיח שאתם מקבלים את שיטת האיטום הנכונה ביותר לגג שלכם, את חומר איטום המתאים ביותר ואת העבודה האיכותית ביותר, חשוב לפנות לקבלן איטום אמין, מקצועי ומנוסה, שיכול לספק לכם עבודה איכותית ועמידה. צרו קשר עם הצוות המקצועי של ארגמן איטום לקבלת הצעה משתלמת ושירות מקצועי! מוזמנים לבקר באתר המומחה על מנת לקבל מידע נוסף על עבודת איטום גגות

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה