Powered by Trust.Reviews
לקוחות ממליצים

הסוד של איטום גגות ביריעות ביטומניות?

דברים שחשובים לדעת על איטום גגות ביריעות ביטומניות

היריעות ביטומניות הן דרך הכי פופולרית ויעילה לאיטום הגג שלכם. הם נבחרים על ידי קבלני איטום כסוג האיטום המומלץ ביותר בשל עמידותם ועמידותם בתנאי מזג אוויר קיצוניים, כמו גם נזקים מכניים. לאחר ההתקנה, תהיו חופשיים מהטרחה של טיפולי תחזוקה שוטפים או הלבנת הגג לאחר האיטום. במאמר זה, נסקור מקרוב מדוע יריעות ביטומן הן הבחירה הטובה ביותר לאיטום הגג שלך. המשמעות היא שהגג שלכם יהיה מוגן לאורך שנים, כך שלא תצטרכו לחשוש שהן ייפגעו או יישחקו עם הזמן. וגם שקט נפשי ויחסוך לכם הרבה כסף בטווח הארוך.

יתרון גדול נוסף של שימוש בהן לאיטום הגג שלך הוא שהן תחזוקה נמוכה. בניגוד לשיטות איטום אחרות, לא תצטרכו לדאוג מטיפולים תכופים או הלבנת הגג לאחר האיטום בזפת. הסיבה לכך היא שהיריעות הביטומניות נועדו להחזיק מעמד לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה נוספת. זה יחסוך לך זמן וכסף, כמו גם להפחית את הלחץ של הצורך לתחזק כל הזמן את הגג שלך.

תהליך ההתקנה  לא פשוט ומצריך ידע מקצועי רב וגם תעודת קבלן רשום באיגוד קבלני ישראל. משך זמן הביצוע יכול להימשך מספר ימים או שבועות תלוי בגודל הגג, את היריעות מחמים בעזרת ברנר אש בלחץ גבוה. את היריעות פורסים על הגג בחפיפה של 10 ס"מ  וכמובן שמתחילים את הפריסה מהמרזב, אחרי פריסת היריעות מגלגלים אותם תך כדאי חימום ומתיכם את הביטומן. את התפרים של היריעה מחממים בנפרד.

לסיכום  ישנן סיבות רבות לכך שיריעות ביטומניות הן הבחירה הטובה ביותר לאיטום הגג שלכם. הם עמידים, תחזוקה נמוכה, יוצרים בידוד בגלל חומר ההגנה הלבן (אגריגט). בין אם אתם אוטמים את הגג שלכם בפעם הראשונה ובין אם אתם מחפשים תחליף לשיטת איטום ישנה יותר,  היריעות  יספקו את הדרך הנכונה. הם יספקו הגנה לאורך זמן לגג שלכם, ותוכלו ליהנות משקט נפשי בידיעה שהגג שלכם מוגן מפני פגעי מזג האוויר. אז למה לחכות? התחל לאטום את הגג שלך עם יריעות ביטומניות עוד היום!

שאלות נפוצות ותשובות לגבי איטום גגות ביריעות ביטומניות:

יריעות ביטומניות הן סוג של חומר איטום גגות בעיקר נגד חילחול מים למבנה העשוי מחומרים ביטומנים. הם משמשים להגנה על גגות מתנאי מזג אוויר קיצוניים, כולל חום, קור ולחות, כמו גם נזקים מכניים. הם גם נבחרים בגלל העמידות שלהם ודרישות התחזוקה הנמוכות שלהם.

יריעות ביטומניות עמידות להפליא ונועדו להחזיק מעמד לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה נוספת. הם עמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ונזק מכני, מה שהופך אותם לאפשרות ארוכת טווח לאיטום הגג שלך.

תהליך ההתקנה של יריעות ביטומניות מצריך ידע. ולא תיתן לעשות אותו ללא קבלן איטום מקצועי, כמו איטום בפוליגג שהוא חומר אקרילי שניתן לאטום לבד (לא מומלץ)

היתרונות של שימוש ביריעות ביטומניות לאיטום גגות כוללים עמידות, דרישות תחזוקה נמוכות, התקנה מהירה וקלה, חסכוניות וידידותיות לסביבה.

כן, יריעות ביטומניות הן ידידותיות לסביבה מכיוון שהן עשויות מחומרים בני קיימא וניתנות למחזור בסוף מחזור החיים שלהן.

יריעות ביטומניות יקרות יחסית לשיטות איטום אחרות ומציעות הגנה לאורך זמן לגג שלכם. לאורך זמן, החיסכון בעלויות מדרישות התחזוקה הנמוכות ותוחלת החיים הארוכה של היריעות הופכים אותה לאופציה חסכונית לאיטום הגג שלך.

אנא דרגו את המידע
היחיד מסוגו בישראל ועכשיו בחינם!
בידקו מחיר מדויק לפי שטח האיטום שלכם
איטום גגות

מאמרים נוספים

איטום גגות רעפים
כללי

טיפים לאיטום גגות רעפים

איטום גגות הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים במהלך בניית מבנים חדשים, כדי שלא שתהיה חדירה של מים אל תוך המבנה. הגג הוא זה שלמעשה מה שמגן על המבנה מפני

קרא עוד »
יציקות בטקל עם ארגמן איטום גגות
כללי

כמה יעלה לאטום את הגג?

כשרוצים לאטום את הגג, אנו צריכים להבין כמה קבלן איטום גגות ייקח מאתנו ומה יהיה לגבי מחיר איטום הגג. אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של איטום גג תלויה

קרא עוד »
איטום גגות
כללי

אילו פונקציות מבצע איטום הגג?

איטום גגות מבצע את התפקיד החשוב ביותר בבית- הוא שומר על התקרה והגג מפני רטיבות. אם לא תינתן תשומת לב נאותה לאיטום הגג, אז עם הגעת הגשמים והרוחות, רטיבות תיכנס

קרא עוד »
זיפות גגות
כללי

זיפות גגות לאחר ניקיון

זיפות גגות, באמצעות זפת חם, הינה השיטה הוותיקה ביותר, עבור איטום גגות. ישנן שיטות נוספות לאיטום שהבסיס שלהן הוא בעצם מזפת, אך השיטה הינה יעילה , חדשנית ושונה, ללא חימום

קרא עוד »
Scroll to Top