Powered by Trust.Reviews
לקוחות ממליצים

איך בטקל עוזר באיטום?

בטקל נחשב לאחד מן פתרונות האיטום השכיחים ביותר, באמצעות פתרון זה אנחנו יכולים לספק פתרון איטום מהימן ואיכותי לגג שלנו ולהשפיע בצורה ישירה על יכולות האיטום והבידוד של הנכס שלנו. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות בטקל – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של איטום ארגמן פה לעשות לכם סדר.

עושים מעט סדר: מה הוא בטקל

אנחנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את הביטוי ״בטקל״ על אחת כמה וכמה כאשר חיפשתם פתרון איטום לגג שלכם. בטקל הוא קיצור של ״בטון קל״, הלכה למעשה מדובר בבטון רגיל אשר מרככים אותו ומחליקים אותו יחד עם חומרים מקציפים ייעודיים – כך אותו בטון ״רגיל״ הופך להיות גמיש יותר וקל לעיבוד ויישום. איטום לרוב יעשה אל מול גגות שטוחים ובהנחה ישירה על הבטוןת כך ניתן גם להגביה בצורה משמעותית את שיפוע הבטון בגג. יחד עם זאת אנחנו למדים כי בטון קל לא מכביד על הגג, תהליך מריחתו  הינו מהיר ואף ניתן להוסיף על בטון קל זה גם יריעות ביטומניות ו/או כל איטום אחר שתרצו.

בטקל: למה אנחנו צריכים אותו?

יש כל כך הרבה אפשרויות בשוק, מדוע שנרצה לעבוד דווקא עם בטון קל? אנחנו למדים כי יציקות בטקל בראש ובראשונה נועדו על מנת למנוע שלוליות לצד ריכוזי מים בגג כתוצאה מנזילות, גשם ועוד. הלכה למעשה כאשר אנחנו בונים נכס אנחנו צריכים לקחת בחשבון שיפוע של 1.5% על כל מטר כדי למנוע הצטברות של מים. באמצעות מריחת בט-קל ניתן להגיע אל השיפוע הנדרש ולדאוג לכך שהמים ירדו בצורה נכונה במרזבים.

מתי אנחנו נרצה לעשות איטום בטקל?

אחרי שהבנו מה הוא אותו בטון קל ומה עומד מאחוריו מוטב שנבין מתי אנו נרצה לעשות הלכה למעשה. את יציקות אלה לרוב עושים בשלב בניית הבית לאחר שיצקנו את הבטון הרגיל ולפני מלאכת איטום הגג. אך יחד עם זאת ישנם לא מעט מקרים בהם אנחנו נצטרך לעשות איטום זה כאשר אנחנו כבר גרים בבית. 

במקרים בהם אתם רואים שלוליות גדולות המצטברות על גג הבית שלכם ו/או שהמים לא יורדים במרזבים כהלכה אין מן הנמנע שתצטרכו לעבוד יחד עם בטקל לשם יצירת שיפוע. 

איטום גגות: האם יש אחריות על יציקת בטקל?

אנשים רבים תוהים האם ישנה אחריות על יציקת בטקל, יציקות אלו נחשבות ליציקות איכותיות במיוחד בעלות עמידות גבוהה. קבלן איטום בעל ניסיון בתחום לא יהסס לתת לכם אחריות לפרק זמן ארוך. יחד עם זאת אנחנו לא נרצה להסתכל רק על זמן האחריות שאנחנו מקבלים אלא על תכולת האחריות ומה היא מכסה ואילו מקרים היא לא מכסה. 

החשיבות בעבודה עם קבלן איטום המתמחה בעבודה עם בטקל

בטקל הינו חומר בלתי נפרד מן עולמות האיטום ויש ליישם אותו על בטון ומתחת ליריעות ביטומניות ו/או שאר פתרונות איטום אחרים על מנת לקבל מעטפת מלאה של בידוד ואיטום.  יחד עם זאת כדי להפיק את המקסימום אנו רואים את החשיבות בעבודה עם קבלן איטום המתמחה במלאכת איטום גגות ועבודה עם בטקל. קבלן איטום זה ידע לאפיין את הצרכים שלנו ולתת לנו מעטפת מלאה לאורך כל המלאכה. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם קבלן איטום בעל ותק, ניסיון ומוניטין בתחום העובד לפי כל ההיתרים הנדרשים ועם חומרי הגלם המובילים ביותר.

 

אמרתם איטום גגות עם בטקל – אמרתם איטום ארגמן

5/5 - (1 vote)
היחיד מסוגו בישראל ועכשיו בחינם!
בידקו מחיר מדויק לפי שטח האיטום שלכם
מחיר איטום גגות

מאמרים נוספים

איטום גגות רעפים
כללי

טיפים לאיטום גגות רעפים

איטום גגות הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים במהלך בניית מבנים חדשים, כדי שלא שתהיה חדירה של מים אל תוך המבנה. הגג הוא זה שלמעשה מה שמגן על המבנה מפני

קרא עוד »
יציקות בטקל עם ארגמן איטום גגות
כללי

כמה יעלה לאטום את הגג?

כשרוצים לאטום את הגג, אנו צריכים להבין כמה קבלן איטום גגות ייקח מאתנו ומה יהיה לגבי מחיר איטום הגג. אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של איטום גג תלויה

קרא עוד »
איטום גגות
כללי

אילו פונקציות מבצע איטום הגג?

איטום גגות מבצע את התפקיד החשוב ביותר בבית- הוא שומר על התקרה והגג מפני רטיבות. אם לא תינתן תשומת לב נאותה לאיטום הגג, אז עם הגעת הגשמים והרוחות, רטיבות תיכנס

קרא עוד »
זיפות גגות
כללי

זיפות גגות לאחר ניקיון

זיפות גגות, באמצעות זפת חם, הינה השיטה הוותיקה ביותר, עבור איטום גגות. ישנן שיטות נוספות לאיטום שהבסיס שלהן הוא בעצם מזפת, אך השיטה הינה יעילה , חדשנית ושונה, ללא חימום

קרא עוד »
Scroll to Top