הכן את ביתך לחורף

קבלן איטום מורשה 36407

רגע לפני שהקיץ מסתיים, כדאי להכין את הבית לקראת החורף. כך נוכל לעבור את החורף בשלום וליהנות מהעונה הגשומה והקרה בבית יבש וחם. בדיוק כפי שאנו נוהגים להכין את הרכב לקראת החורף, כך עלינו לעשות גם עם הבית שלנו, בין אם אנו גרים בבית פרטי צמוד קרקע ובין אם אנו מתגוררים בדירה בבית משותף.

כדי להכין את הבית לחורף המתקרב ובא, חשוב לנקות את המרזבים, לנקות את פתחי הניקוז בחצר ובגג, לתקן סדקים בקירות חיצוניים ופנימיים, לבדוק האם יש חוטי חשמל חשופים, לנקות את הקולטים של דוד השמש ולבדוק האם הדוד עובד היטב.

כמו כן, חשוב לבדוק את איטום החלונות והדלתות, להכין את המזגן לחימום, לבדוק את מערכת ההסקה בבית, לחזק ברגים של סוכך זרוע, לבדוק את הפרגולה ועמידותה רגע לפני שהרוחות החזקות מתחילות בעונה הקרה, ובמידת הצורך כדאי לבצע תיקוני צבע לפני תחילת החורף.

איטום גגות לקראת החורף

החורף הישראלי מאופיין ברוחות חזקות, בסופות עתירות ממטרים, בגשם חזק, ברטיבות גבוהה ובקור קיצוני, בהתאם לסביבת המגורים. כדי לעבור חורף יבש וחם חשוב להכין את החורף, אם גרים בבית פרטי יש לבדוק את איטום המבנה, מומלץ להזמין איש מקצוע אמין ומנוסה כדי לבדוק את איטום גג הרעפים או גג הבטון, לבדוק את איטום פתחי היציאה, במידת הצורך כדאי להחליף גומיות איטום קרועות מסביב לפתחים כמו חלונות ודלתות, ואם יש סדקים בקירות ובשאר חלקי המבנה יש לאטום אותם בחומרים איכותיים ועמידים בפני מים ושאר פגעי מזג האוויר.

בבתים פרטיים רבים יש גג רעפים, חשוב לעלות לגג כדי לבדוק האם ישנם רעפים שבורים, אם מוצאים רעף שבור יש להחליפו בחדש.
כמו כן, יש לוודא כי כל הרעפים נמצאים במקומם, כדאי גם לחזק את הקשירה שלהם למקום, וחשוב לבדוק עמידות של קונסטרוקציות המחוברות לגג המבנה כמו אנטנה, דוד שמש, קולטים וכדומה.

חשוב לבצע בדיקת איטום מרתף במבנה בו יש חדר תת קרקעי, את הבדיקה כדאי להשאיר למומחים המציעים שיטות אבחון מתקדמות ויעילות כמו שימוש במצלמה תרמית לגילוי רטיבות, נזילות ובעיות איטום.

חשוב לדעת כי ניתן לבצע לבד חלק מעבודות התחזוקה להכנת הבית לחורף כדי לחסוך עלויות. עם זאת, יש עבודות המחייבות כלים מקצועיים, ידע וניסיון. לכן, חשוב לקרוא לאנשי מקצוע אמינים ויעילים המתמחים בעבודות תחזוקה להכנת הבית לחורף.

כך, לדוגמה, אנשי מקצוע המתמחים באיטום בתים מבצעים בדיקה של כושר איטום הגג, הם מאתרים סדקים וחורים בקירות החיצוניים, בודקים בעיות איטום מסביב לפתחים השונים כמו חלונות, דלת כניסה ודלת יציאה למרפסת או לחצר. בנוסף, חשוב לנקות פילטרים במזגן ואם מחממים את הבית בקמין יש לבצע תחזוקה מתאימה כמו ניקוי ארובה.

אם אתם מחפשים קבלני איטום מקצועיים בעלי ידע ניסיון ומקצועיות צרו קשר עם חברת ארגמן 053-7373333

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה