זיפות גגות

גג של כל מבנה חייב לעבור זיפות אחת לשנה אם בשנים קודמות בוצע בו זיפות בשיטה זו. מטרת האיטום היא מניעה מוחלטת של חדירת מי גשמים לגג ולהישארותם על הגג לפרקי זמן ארוכים. ההשלכות של ההצפה כוללות רטיבות ונזילות בגג ובדירות הסמוכות לו.
יש להקפיד ולהזמין קבלן בעל רישיון איטום מורשה שיבצע עבודה זו כך שתתבצע עבודה מקצועית ביותר. בעבודה נכונה, נאטם כל הגג לרווחת כל דיירי הבניין. רק קבלן שעוסק בתחום שנים רבות מודע לאופן הביצוע הנכון של האיטום, לשמירה על הכללים הנכונים ולהתראה על כל בעיה שקיימת על הגג, תוך המלצה על הפתרון הרצוי.
סכנות בבניין שלא בוצע בו זיפות

אחת לשנה יש לבצע פעולות איטום בכל בניין. חשוב להקפיד על שיטת האיטום ולא לעבור משיטה לשיטה כי במקרים רבים השינוי מפחית את האפקטיביות של האיטום. מי שהתחיל בזיפות, ממשיך ברוב המקרים בזיפות. חומר הזפת פעיל במשך שנה ולכן יש חשיבות כה גדולה להקפיד ולהזמין את הקבלן לביצוע זיפות נוסף מבעוד מועד כשחולפת שנה.

תקני עבודת הזיפות
תהליך הזיפות עבר שדרוג בשנים האחרונות והוצאו תקנים המפרטים את השיטה הנכונה לביצוע איטום על פי כללי תקינה ישראליים ובין לאומיים. הקבלן חייב להיות קבלן איטום מורשה ומעבר לכך מבצעים מפקחים מומחים פיקוח ובקרה על עבודתו כדי לוודא שכל העבודה המקצועית בוצעה כראוי ונוצר איטום מוחלט, ללא חשש שיהיו נזילות .
הליך הזיפות
הכנת הגג לאיטום כוללת ניקיון יסודי ביותר של המשטח, הוצאת כל סוג של אשפה ושחרור מים כלואים אם קיימים בו. אפשר לבצע זאת גם בתחילת החורף או במחיר זול יותר בקיץ. הביצוע בקיץ יתרום לחיסכון אנרגטי, כיוון שהאיטום יקרר את הגג ויקטין את מספר הפעמים שבו יופעל המזגן בדירות .
לאחר שהזפת מתייבש, מורחים מעליו שכבת סיד עם חומר אקרילי. שילוב זה יחתום את הפעולה לקבלת איטום מושלם כיוון שהסיד מחזיר את קרני השמש ויוצר שכבת הגנה עילית על הזפת.

זיפות גגות

אין כלל ספק כי עבודת זיפות גגות הינה עבודה לאנשי מקצוע מיומנים המתמחים בזיפות גגות מזה שנים רבות. חשוב שבעל המקצוע יהיה מתאים מכיוון  שבמקרה בו הזיפות ואטימת הגג אינן נעשות באופן יסודי, הבית יספוג נזקים רבים כגון חדירת מי גשמים, קור מיותר בחורף, חום עודף בקיץ ועוד.
 
הזפת, חומר שמקורו בנוזל העטרן המופק מחומר אורגני (כגון עץ) הינו חומר נוח מאוד לשימוש לצורכי אטימה ומשמש מזה שנים רבות באטימה של גגות. החומר מופק בצורה בטוחה ואינו מכיל חומרים רעילים כך שהוא בטוח לסביבה. הוא קל ונוח מאוד לעבודה כך שהוא אוטם את הגג בצורה טובה ונכנס לכל סדק ופינה.

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

מחיר איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר - לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
מזיקים לאיטום הגג

מזיקים לאיטום הגג

האם יש חומרים שמזיקים לאיטום גג? לא כולנו מבינים באיטום ולכן תחום זה, יש להשאיר בידי מקצוענים המתמחים באיטום. ישנם הרבה חומרי איטום ויש לדעת אילו הם כל החומרים המזיקים

קרא עוד »
איטום גגות

מה חשוב לדעת על איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו