זיפות גגות

קבלן איטום מורשה 36407

גג של כל מבנה חייב לעבור זיפות אחת לשנה אם בשנים קודמות בוצע בו זיפות בשיטה זו. מטרת האיטום היא מניעה מוחלטת של חדירת מי גשמים לגג ולהישארותם על הגג לפרקי זמן ארוכים. ההשלכות של ההצפה כוללות רטיבות ונזילות בגג ובדירות הסמוכות לו.
יש להקפיד ולהזמין קבלן בעל רישיון איטום מורשה שיבצע עבודה זו כך שתתבצע עבודה מקצועית ביותר. בעבודה נכונה, נאטם כל הגג לרווחת כל דיירי הבניין. רק קבלן שעוסק בתחום שנים רבות מודע לאופן הביצוע הנכון של האיטום, לשמירה על הכללים הנכונים ולהתראה על כל בעיה שקיימת על הגג, תוך המלצה על הפתרון הרצוי.
סכנות בבניין שלא בוצע בו זיפות

אחת לשנה יש לבצע פעולות איטום בכל בניין. חשוב להקפיד על שיטת האיטום ולא לעבור משיטה לשיטה כי במקרים רבים השינוי מפחית את האפקטיביות של האיטום. מי שהתחיל בזיפות, ממשיך ברוב המקרים בזיפות. חומר הזפת פעיל במשך שנה ולכן יש חשיבות כה גדולה להקפיד ולהזמין את הקבלן לביצוע זיפות נוסף מבעוד מועד כשחולפת שנה.

תקני עבודת הזיפות
תהליך הזיפות עבר שדרוג בשנים האחרונות והוצאו תקנים המפרטים את השיטה הנכונה לביצוע איטום על פי כללי תקינה ישראליים ובין לאומיים. הקבלן חייב להיות קבלן איטום מורשה ומעבר לכך מבצעים מפקחים מומחים פיקוח ובקרה על עבודתו כדי לוודא שכל העבודה המקצועית בוצעה כראוי ונוצר איטום מוחלט, ללא חשש שיהיו נזילות .
הליך הזיפות
הכנת הגג לאיטום כוללת ניקיון יסודי ביותר של המשטח, הוצאת כל סוג של אשפה ושחרור מים כלואים אם קיימים בו. אפשר לבצע זאת גם בתחילת החורף או במחיר זול יותר בקיץ. הביצוע בקיץ יתרום לחיסכון אנרגטי, כיוון שהאיטום יקרר את הגג ויקטין את מספר הפעמים שבו יופעל המזגן בדירות .
לאחר שהזפת מתייבש, מורחים מעליו שכבת סיד עם חומר אקרילי. שילוב זה יחתום את הפעולה לקבלת איטום מושלם כיוון שהסיד מחזיר את קרני השמש ויוצר שכבת הגנה עילית על הזפת.

זיפות גגות

אין כלל ספק כי עבודת זיפות גגות הינה עבודה לאנשי מקצוע מיומנים המתמחים בזיפות גגות מזה שנים רבות. חשוב שבעל המקצוע יהיה מתאים מכיוון  שבמקרה בו הזיפות ואטימת הגג אינן נעשות באופן יסודי, הבית יספוג נזקים רבים כגון חדירת מי גשמים, קור מיותר בחורף, חום עודף בקיץ ועוד.
 
הזפת, חומר שמקורו בנוזל העטרן המופק מחומר אורגני (כגון עץ) הינו חומר נוח מאוד לשימוש לצורכי אטימה ומשמש מזה שנים רבות באטימה של גגות. החומר מופק בצורה בטוחה ואינו מכיל חומרים רעילים כך שהוא בטוח לסביבה. הוא קל ונוח מאוד לעבודה כך שהוא אוטם את הגג בצורה טובה ונכנס לכל סדק ופינה.

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה