חומרים לאיטום גגות

קבלן איטום מורשה 36407

כולנו מחפשים קורת גג ומקום נעים לחיות בו ואף אחד לא רוצה להתעורר בבוקר ולגלות שהגג דולף. הבעיה היא שהגג חשוף לפגעי מזג האוויר ויתכן שהגשם והרוחות של החורף החולף הסבו לגג נזקים וכעת, כתוצאה מקילוף שכבה או יצירת סדקים, הגג נפגע ויש צורך להשקיע באיטום. שיקום של הגג ויצירת הגנה על מנת שהגג יהיה עמיד וחזק.

איטום אזור הגג בעל יתרונות רבים מהגנה מפני קרני UV ועד עיכוב של התפתחות מיקרואורגניזמים מזיקים, הגנה מוגברת יותר בפני בעירה וכן חיסכון אנרגטי. כמובן שגג איכותי ועמיד תורם גם להשבחת הנכס.

חומרי איטום מומלצים

נתחיל מכך שגג דולף מחייב נקיטת פעולה לפני שהנזק יחמיר. אבל חשוב לפנות למומחים שיאמדו את הנזק ויוכלו גם להמליץ על דרכי טיפול ושיקום מתאימות. לאחר מכן אפשר לבחור חומר קירוי לפי סוג הגג כאשר היום נהוג להשתמש ביריעות ביטוניות שלא דורשות סיוד או הלבנה.
לאחר הכנת הגג לקראת בואן של היריעות ניתן להצמיד את היריעות לבטון במראה אחיד והיריעות מקנות לגג עמידות מבוקשת. פריסה של היריעות אפשרית רק לאחר שטיפה יסודית של הגג.

גגות מעץ יש לאטום בדרך המתאימה לחומר הגלם כך שהעץ ישמור על עמידות מקסימלית וגם על מראה אסתטי לאורך זמן. אפשר להשתמש, בין הפעולות המקצועיות, גם בחומר איטום כמו מרק אפוקסי, שזהו למעשה פלסטלינה דו רכיבית אשר התכונות שלה מאפשרות לה להתקשות כמו פלדה לאחר עיבוד ואפשר באמצעותה למלא סדקים וחורים שונים. החומר עצמו מגיע כרול גמיש וכל שצריך זה לחתוך את הכמות המבוקשת ולעסות אותו עד השגת חומר הומוגני ולהדביק. במהרה הוא יתקשה כמו פלדה ויעניק את העמידות המבוקשת.

אחד הסימפטומים שנובעים מבעיות איטום היא של רטיבות קפילארית. הכוונה היא למים שעולים ויוצרים רטיבות במבנה ועל מנת לטפל בכך, תידרש תערובת איטום עוצמתית שמטרתה ליצור דיפוזיה של לחות. התערובת נצמדת לתשתית וכך יוצרת שכבת איטום למניעת עובש וחדירה של מלחים שיוצרים ריקבון ונזקים. אפשר להעצים את האפקט על ידי קרם על בסיס מים אותו מחדירים לחודרים שנקדחים בקיר – הקרם עובר תהליך של דיפוזיה בקיר עצמו וכל שנדרש זה אקדח סיליקון על מנת לבצע את ההחדרה לקיר בצורה מדויקת וטובה.
במקרים מסוימים יהיה צורך גם בשימוש בדבק אפוקסי להדבקה, תיקון ומילוי כאשר חשוב לבחון את ההתאמה של הדבק לסוג התשתית (אבן, שיש, בטון) וכן לבחון שהוא אכן עמיד בפני כימיקליים ואינו נסדק בזמן הייבוש וכן אפשר לצבוע לאחר מכן, לשייף ולקדוח לפי הצורך.
חומרים לאיטום דליפות מורכבים מפורמולה עם חומרים עוצמתיים שיכולים לסגור קצוות מפוצלים, סדקים ויש לבחון התאמה לסוג הגג והאם הוא כולל ארובות, טורבינות, פתחי אוורור ומה הציוד הנדרש על מנת לבצע את העבודה בדרך האפקטיבית והמקצועית ביותר.

חשוב מאוד לפנות למומחי איטום גג על מנת לקבל הסבר מפורט ולהזמין ביצוע עבודות עם חומרי איטום עוצמתיים ומקצועיים תוך שימוש בכלים האסטרטגיים הנכונים להשגת התוצאה הטובה ביותר. גג אטום ואסתטי בסטנדרט הגבוה ביותר. מומחים ידעו כיצד להדביק בצורה מושלמת גם על משטחים דולפים ורטובים בתנאי שטח מאתגרים כאשר כיום אפשר לבחור גם חומרים ידידותיים לסביבה בגמישות גבוהה עמידים בטמפרטורות גבוהות במיוחד המאריכים את תוחלת החיים של הגג באופן משמעותי.

אם אתם מחפשים קבלני איטום מקצועיים בעלי ידע ניסיון ומקצועיות צרו קשר עם חברת ארגמן 053-7373333

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה