יועץ איטום מוסמך

אסי לינקר,
קבלן איטום מורשה - 36407

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

יועץ איטום - למה צריך אותו?

איטום משמש כבר אלפי שנים - עוד מימי קדם, להגנה על מבנים מפני חדירת מים. אחת ההנחיות הבולטות בבנייתה של תיבת נח היא הוראה מפורשת לצפות את התיבה בכופר - זפת - לצורך איטום מפני חדירת מים! עד כדי כך נחשב האיטום פעולה חשובה כבר לפני אלפי שנים, עד כי הוא נזכר בצורה מפורשת גם במקורות העתיקים ביותר. אז איך זה קשור ליועץ איטום ולמה לא פשוט לצפות את גג המבנה בזפת בעצמכם - כמו בימי קדם?

מי צריך להזמין יועץ איטום מוסמך?

שירות של יועץ איטום נחשב שירות חיוני, בכל מקרה שבו אתם רוצים לוודא שאתם מקבלים מערכת איטום איכותית ויעילה למבנה, שתחזיק מעמד לשנים ארוכות ותשמור על המבנה מפני נזקי מים. בין אם זה הבית הפרטי שלכם, בניין שאתם בונים, בניין מסחרי, או ציבורי וכן הלאה.

הזמן האידיאלי להזמין יועץ איטום הוא בשלבי התכנון של המבנה.

  • הוא יכול לייעץ לכם איך לתכנן בצורה נכונה יותר את הגג של המבנה, אבל גם את המרתף, את הבריכה בחצר וכל מבנה אחר, שצריך מערכת איטום.
  • הוא יכול לעזור לכם לתכנן שיפועים מדויקים לגג, לבחור את חומרי האיטום המתאימים ביותר, היעילים ביותר, שיחזיקו מעמד לטווח ארוך יותר על הגג.
  • הוא יכול לעזור לכם לתכנן את המרתף בצורה מדויקת, שתעזור לכם לשמור עליו מפני חדירת מי גשמים או פיצוץ בצינור מים באדמת החצר, אך גם מפני חלחול של מים בגלל פיצוץ בצנרת בתוך הבית.
  • הוא האדם המתאים ביותר לייעץ לכם לגבי איטום נכון של המרפסת ובכלל - הוא האדם היחיד, שיכול לספק לכם הכוונה מדויקת לגבי איטום נכון של כל מבנה, עוד בשלבי הבנייה.

דגשים להזמנת יועץ איטום לפני תחילת בנייה

כאשר מזמינים יועץ איטום מוסמך לפני בנייה, נוסף על תכנון מערכות איטום סטנדרטיות למבנה, כדאי לבקש את עזרתו במיוחד באזורים הרגישים ביותר במבנה, כמו המרתף, קורות קשר במפלס הקרקע, קורות הפרדה בין הפרשי מפלסים וכן באזורים מרוצפים.

יועץ איטום מוסמך לבדיקת ליקויים באיטום

אם יש לכם ליקויים במערכת איטום קיימת, נזילות מהגג, כתמי רטיבות על הקירות, עובש בקירות המרתף, וטיח מתפורר - יועץ איטום הוא האדם המתאים ביותר לבדוק מה גורם לבעיה. הוא בעל המקצוע שמביא איתו כלי עבודה מקצועיים ומתקדמים, כמו מצלמה טרמית, כדי לגלות  ביעילות האם יש כשל במערכת האיטום, מהמקור הליקויים מה המיקום המדויק שלהם ומהי הדרך היעילה ביותר לתקן אותם.

כאשר יש צורך לחדש מערכת איטום ישנה, שכבר לא מתפקדת כראוי, חשוב להזמין יועץ איטום מוסמך, שימליץ לכם על שיטת האיטום המתאימה ביותר לחידוש המערכת - הרי כל כמה שנים מפתחים שיטות חדשות, טובות יותר, אותן כדאי ליישם על הגג ליעילות אופטימלית של המערכת. בנוסף, יועץ איטום גם מספק דגשים ליישום מדויק של האיטום, כדי שתדעו למה לצפות, כאשר קבלן איטום מתחיל ליישם את המערכת החדשה.

יועץ איטום לסיוע בעניין משפטי

יועץ איטום מקצועי הוא גם האדם שאליו כדאי לפנות אם הגעתם למצב של עימות משפטי מול קבלן לא מקצועי, שביצע אצלכם עבודות איטום ברמה ירודה, אם אתם רוצים להוכיח כי הוא צריך לשלם עבור הנזק שנגרם כתוצאה מליקויים באיטום.

מה בדיוק עושה יועץ איטום?

יועץ איטום פועל בדרכים שונות, בהתאם לשלב שבו הוא מגיע לתת לכם שירות. הוא עשוי להתמקד באיתור הגורם לנזילה, המיקום המדויק שלו ומתן המלצות מקצועיות לתיקון - במקרה של ליקויים באיטום קיים, או לפני חידוש מערכת איטום ישנה. במקרה של בנייה חדשה, הוא עוסק בתכנון מערכת איטום אופטימלית לחלקי המבנה השונים, בהתאם למאפיינים והנתונים, כמו מרתף לעומת גג, גג ישר לעומת גג משופע וכן הלאה. לבסוף, הוא מכין המלצות על שיטות איטום, תזמון נכון לאיטום (איטום מרתף למשל, חשוב לבצע בשלבים מאוד מוקדמים של הבנייה), חומרי איטום ועוד.

לסיכום

שירות של יועץ איטום משדרג באופן מהותי את איכות עבודת האיטום במבנה. בין אם מדובר על בנייה חדשה ובין אם על תיקון ליקוים במערכת איטום קיימת. להזמנת שירות מקצועי של יועץ איטום מיומן ומנוסה - צרו קשר עם ארגמן איטום! מוזמנים לקראו מאמר מעניין בנושא יריעות ביטומניות.

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

חומרי איטום מומלצים

חומרים לאיטום גגות

חומרי איטום גגות הטובים ביותר כולנו מחפשים קורת גג ומקום נעים לחיות בו ואף אחד לא רוצה להתעורר בבוקר ולגלות שהגג דולף. הבעיה היא שהגג חשוף לפגעי מזג האוויר ויתכן

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו