יועץ איטום

אסי לינקר,
יועץ איטום מורשה - 36407

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

חשוב להתייעץ עם יועץ איטום ולקבל ממנו מידע מפורט על תהליך העבודה, מה השלבים ובאיזה חומרי איטום מומלץ להשתמש. בארגמן איטום תוכלו לקבל המלצה מקצועית, שהינו קבלן איטום מוסמך, שיגיע למיקומכם וייתן לכם הצעה לאיטום מקצועי ואמין.

קבלני איטום הם קבלנים המתמחים בתחום של איטום של מבנים, גגות ועוד, המטרה של האיטום היא מטרה נעלה מאוד מבחינת איכות החיים בתוך הבית מאחר והאיטום הוא שכבת המגן אשר מבודדת את הבית מן החוץ ומונעת את הנזקים שיכולים להיווצר ממנו, על כן איטום חייב להיות יסודי ולהתבצע במיומנות ופרופסיונאליות מרבית.

האם הקבלן של הבית אינו עושה את האיטום בעצמו?

אכן, רבים נוטים לחשוב שעבודת האיטום כלולה אצל הקבלן הראשי אשר בונה את הבית, אך לא מעט פעמים הקבלן אינו בר ידע גדול בתחום מאחר שהוא מתעסק יותר בבנייה עצמה ולא בפרטים הקטנים שמהותיים מאוד כאשר מדובר באיטום, ולא פעם לאחר הבנייה נוכחים הדיירים לנזקים קשים עקב רטיבות וחדירת מים לביתם, מה שיוצר איכות חיים ירודה ותסכול רב. לכן שיחה עם מומחה בתחום היא ממש חשובה.

אטימת גגות מוכרחת להתבצע על ידי קבלני איטום אשר מומחים בתחומם ויודעים את הנזקים שנגרמים כאשר מפספסים או מדלגים על הגורם להם. את אטימת הגג לרוב עושים בשיטה השכיחה והיעילה ביותר שנקראת זיפות גגות, קבלני איטום מקצועיים מורחים שכבה של זפת במגוון שיטות הקיימות בשוק, כאלו עם יריעות וכאלו שבלי ולאחר מכן מלבינים את הזפת בכדי שלא תמשוך אליה חום ותחמם את המבנה.

כאשר עבודת איטום גגות לא נעשית על ידי קבלן איטום בעלי ניסיון וידע עלולים להיווצר סדקים וחריצים אשר לא נאטמו כראוי ועבודה אשר אינה מקצועית לא מועילה כמעט בדבר מאחר וכשירדו גשמים למשל, תתכן רטיבות רצינית, כי מספיק סדק קטן כדי ליצור מצב שכזה. לכן, אל לכם להתבלבל ולהפקיר את הגג בידי עובדים שאינם קבלני איטום מיומנים בתחום הספציפי הזה מאחר ורק נזק יכול להיווצר. 

מקצועיות, יסודיות ואמינות תקבלו אצלנו בחברת ארגמן איטום, יועץ איטום מוסמך!

חברתנו הינה חברה המבצעת את כל עבודות האיטום מזה שנים על ידי קבלני איטום מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, החברה שלנו מציעה לכם שירותי איטום מקצועיים, יועץ איטום מכל הסוגים יחס אדיב והכי חשוב אמינות, לחצו כאן לחיוג מהיר.

חשוב לדעת

קיימים קבלנים רבים שעוסקים בתחום האיטום, אך לא כולם הם בעלי רישיון קבלן איטום מורשה. בעת הזמנת איטום מומלץ לבקר אצל יועץ איטום ולבקש לראות את הרישיון של הקבלן ורק לאחר שווידאתם שאכן הרישיון קיים והוא בר תוקף תוכלו לשכור את שירותיו של הקבלן.

קבלן איטום מורשה הוא אדם שעוסק בתחום שנים רבות, צבר ניסיון וידע רב והוא רשום בפנקס של רשם הקבלנים בסיווג תחום האיטום.
על קבלנים המעוניינים לקבל רישיון קבלן איטום מורשה, לעבור קורס הכשרה מקצועית בתחום האיטום . הקורסים מועברים על ידי משרד התמ"ת וגם על ידי מכללות שונות ברחבי הארץ העוסקות בלימודים מקיפים בנושאי הבניין על רבדיו הרבים.

הלמידה כוללת את שיטות האיטום השונות בתיאוריה ובמעשי, ניהול איכות האיטום על פי נוהל מת”י ת.ת 1752, איתור בעיות ופתרונן, איטום בפרויקטים ופתרון בעיות של נזילות הנובעות מאיטום לקוי. אופן הנחת והלחמת יריעות ביטומניות, טכניקות עבודה, שימוש בחומרי איטום ושפע מידע נוסף שיעזור להם מאד בעבודות היום יומיות שלהם.

בתום תקופת הלימודים, עובר כל משתתף מבחן הכולל את כל החומר הנלמד. מי שצלח את המבחן מקבל תעודת הסמכה וגם רישיון של קבלן איטום מורשה.
קבלת התעודה יוצרת שוני מהותי בצורת התנהלות של הקבלן ובאופי של עסקו:

  • שמו של קבלן איטום רשום, יכלל ברשימת האוטמים המוסמכים שתופץ ע”י המרכז הישראלי לבונים פרטיים, אדריכלים, רכזי בנייה בקיבוצים ועוד. בזכות הימצאותו ברשימה חשובה זו, יופנו אליו מכרזים שונים, עבודות איטום עבור חברות בניה ושפע אפשרויות חדשות שיעלו את רף הכנסותיו.
  • העבודה תתמקד פחות בבניינים פרטיים והרבה יותר במבני ציבור ופרויקטים נוספים רחבי היקף.
  • הקבלן מסוגל לקבל עבודות בהיקפים כספיים גדולים עבור גורמים ממשלתיים וציבוריים שאינם עובדים עם קבלנים שאינם בעלי רישיון.
  • המרכז הישראלי לבניה יוסיף את שמו לרשימות בעלי המקצוע המורשים, דבר שיצור תהודה והוא יוכל לקבל עבודות רבות נוספות וגם המרכז עצמו יהיה בקשר ישיר אתו.
  • חברות במועדון המקצועי של קבלני האיטום.

גורמים רבים הזמינו בעבר קבלנים שונים ללא רישיון קבלן איטום מורשה לצורך ביצוע עבודות איטום . רק בדיעבד הסתבר להם שמדובר בקבלן ללא ניסיון, שאין לו מספיק ידע מקצועי ולכן חלק גדול מעבודותיו אינן מבוצעות כהלכה, הן אינן תקינות והגג אינו אטום כמו שצריך, דבר שגורר רטיבויות ונזילות. בלית ברירה מזמינים הגורמים הללו איטום נוסף שיבוצע על ידי קבלן מיומן ובעל ידע של כמה שנים שנרכש בקורס של משרד התמ"ת ולכן הוא בעל תעודת ההסמכה והרישיון של קבלן מורשה לאיטום.

גלילה למעלה