יועץ איטום

יועץ איטום

אסי לינקר,
יועץ איטום מורשה - 36407

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

חשיבות השירות של יועץ איטום

חשוב להתייעץ עם יועץ איטום ולקבל ממנו מידע מפורט על תהליך העבודה, מה השלבים ובאיזה חומרי איטום מומלץ להשתמש. בארגמן איטום תוכלו לקבל המלצה מקצועית, שהינו קבלן איטום מוסמך, שיגיע למיקומכם וייתן לכם הצעה לאיטום מקצועי ואמין.

קבלני איטום הם קבלנים המתמחים בתחום של איטום של מבנים, גגות ועוד, המטרה של האיטום היא מטרה נעלה מאוד מבחינת איכות החיים בתוך הבית מאחר והאיטום הוא שכבת המגן אשר מבודדת את הבית מן החוץ ומונעת את הנזקים שיכולים להיווצר ממנו, על כן איטום חייב להיות יסודי ולהתבצע במיומנות ופרופסיונאליות מרבית.

למה צריך יועץ איטום?

האם הקבלן של הבית אינו עושה את האיטום בעצמו?

אכן, רבים נוטים לחשוב שעבודת האיטום כלולה אצל הקבלן הראשי אשר בונה את הבית, אך לא מעט פעמים הקבלן אינו בר ידע גדול בתחום מאחר שהוא מתעסק יותר בבנייה עצמה ולא בפרטים הקטנים שמהותיים מאוד כאשר מדובר באיטום, ולא פעם לאחר הבנייה נוכחים הדיירים לנזקים קשים עקב רטיבות וחדירת מים לביתם, מה שיוצר איכות חיים ירודה ותסכול רב. לכן שיחה עם מומחה בתחום היא ממש חשובה.

עבודת איטום נעשית על ידי קבלן איטום נקודה!

אטימת גגות מוכרחת להתבצע על ידי קבלני איטום אשר מומחים בתחומם ויודעים את הנזקים שנגרמים כאשר מפספסים או מדלגים על הגורם להם. את אטימת הגג לרוב עושים בשיטה השכיחה והיעילה ביותר שנקראת זיפות גגות, קבלני איטום מקצועיים מורחים שכבה של זפת במגוון שיטות הקיימות בשוק, כאלו עם יריעות וכאלו שבלי ולאחר מכן מלבינים את הזפת בכדי שלא תמשוך אליה חום ותחמם את המבנה.

כאשר עבודת איטום גגות לא נעשית על ידי קבלן איטום בעלי ניסיון וידע עלולים להיווצר סדקים וחריצים אשר לא נאטמו כראוי ועבודה אשר אינה מקצועית לא מועילה כמעט בדבר מאחר וכשירדו גשמים למשל, תתכן רטיבות רצינית, כי מספיק סדק קטן כדי ליצור מצב שכזה. לכן, אל לכם להתבלבל ולהפקיר את הגג בידי עובדים שאינם קבלני איטום מיומנים בתחום הספציפי הזה מאחר ורק נזק יכול להיווצר. 

מקצועיות, יסודיות ואמינות תקבלו אצלנו בחברת ארגמן איטום, יועץ איטום מוסמך!

חברתנו הינה חברה המבצעת את כל עבודות האיטום מזה שנים על ידי קבלני איטום מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, החברה שלנו מציעה לכם שירותי איטום מקצועיים, יועץ איטום מכל הסוגים יחס אדיב והכי חשוב אמינות, לחצו כאן לחיוג מהיר.

חשוב לדעת

קיימים קבלנים רבים שעוסקים בתחום האיטום, אך לא כולם הם בעלי רישיון קבלן איטום מורשה. בעת הזמנת איטום מומלץ לבקר אצל יועץ איטום ולבקש לראות את הרישיון של הקבלן ורק לאחר שווידאתם שאכן הרישיון קיים והוא בר תוקף תוכלו לשכור את שירותיו של הקבלן.

קבלן איטום מורשה הוא אדם שעוסק בתחום שנים רבות, צבר ניסיון וידע רב והוא רשום בפנקס של רשם הקבלנים בסיווג תחום האיטום.
על קבלנים המעוניינים לקבל רישיון קבלן איטום מורשה, לעבור קורס הכשרה מקצועית בתחום האיטום . הקורסים מועברים על ידי משרד התמ"ת וגם על ידי מכללות שונות ברחבי הארץ העוסקות בלימודים מקיפים בנושאי הבניין על רבדיו הרבים.

הלמידה כוללת את שיטות האיטום השונות בתיאוריה ובמעשי, ניהול איכות האיטום על פי נוהל מת”י ת.ת 1752, איתור בעיות ופתרונן, איטום בפרויקטים ופתרון בעיות של נזילות הנובעות מאיטום לקוי. אופן הנחת והלחמת יריעות ביטומניות, טכניקות עבודה, שימוש בחומרי איטום ושפע מידע נוסף שיעזור להם מאד בעבודות היום יומיות שלהם.

בתום תקופת הלימודים, עובר כל משתתף מבחן הכולל את כל החומר הנלמד. מי שצלח את המבחן מקבל תעודת הסמכה וגם רישיון של קבלן איטום מורשה.
קבלת התעודה יוצרת שוני מהותי בצורת התנהלות של הקבלן ובאופי של עסקו:

  • שמו של קבלן איטום רשום, יכלל ברשימת האוטמים המוסמכים שתופץ ע”י המרכז הישראלי לבונים פרטיים, אדריכלים, רכזי בנייה בקיבוצים ועוד. בזכות הימצאותו ברשימה חשובה זו, יופנו אליו מכרזים שונים, עבודות איטום עבור חברות בניה ושפע אפשרויות חדשות שיעלו את רף הכנסותיו.
  • העבודה תתמקד פחות בבניינים פרטיים והרבה יותר במבני ציבור ופרויקטים נוספים רחבי היקף.
  • הקבלן מסוגל לקבל עבודות בהיקפים כספיים גדולים עבור גורמים ממשלתיים וציבוריים שאינם עובדים עם קבלנים שאינם בעלי רישיון.
  • המרכז הישראלי לבניה יוסיף את שמו לרשימות בעלי המקצוע המורשים, דבר שיצור תהודה והוא יוכל לקבל עבודות רבות נוספות וגם המרכז עצמו יהיה בקשר ישיר אתו.
  • חברות במועדון המקצועי של קבלני האיטום.

גורמים רבים הזמינו בעבר קבלנים שונים ללא רישיון קבלן איטום מורשה לצורך ביצוע עבודות איטום . רק בדיעבד הסתבר להם שמדובר בקבלן ללא ניסיון, שאין לו מספיק ידע מקצועי ולכן חלק גדול מעבודותיו אינן מבוצעות כהלכה, הן אינן תקינות והגג אינו אטום כמו שצריך, דבר שגורר רטיבויות ונזילות. בלית ברירה מזמינים הגורמים הללו איטום נוסף שיבוצע על ידי קבלן מיומן ובעל ידע של כמה שנים שנרכש בקורס של משרד התמ"ת ולכן הוא בעל תעודת ההסמכה והרישיון של קבלן מורשה לאיטום.

להלן מספר שאלות נפוצות ותשובות לגבי יועץ איטום:

יועץ איטום הינו איש מקצוע המתמחה במערכות איטום גגות ולא רק, מתן ייעוץ וסיוע בבחירה, תכנון והטמעה של פתרונות איטום למגוון צרכים.

יועץ איטום מעניק ייעוץ וליווי מומחה בנושא מערכות איטום, ומסייע ללקוחות לבחור את פתרונות האיטום הטובים ביותר לצרכיהם. הם עשויים לסייע בבחירת החומרים, בתכנון מערכות איטום ובביצוע פרויקטים של איטום, וכן הם עשויים לספק הדרכה ותמיכה בשימוש ותחזוקה נכונה של מערכות איטום.

ייתכן שתזדקק ליועץ איטום אם אתה מחפש לשפר את ביצועי האיטום של הגג שלך או אם אתה מחפש ליישם מערכות או טכנולוגיות איטום חדשות. יועץ איטום יכול לספק ייעוץ והכוונה מומחה, לעזור לך לקבל החלטות מושכלות ולהשיג את המטרות שלך.

בבחירת יועץ איטום, חשוב לקחת בחשבון את ניסיונו, הכישורים והמוניטין שלו, כמו גם את תחומי ההתמחות והשירותים הספציפיים שהם מציעים. זה יכול גם לעזור לחפש יועץ שיש לו ניסיון בעבודה איטום.

העלות של יועץ איטום יכולה להשתנות בהתאם לשירותים שהוא מספק ולמורכבות הפרויקט שלך. יועצי איטום מסוימים עשויים לגבות תעריף שעתי, בעוד שאחרים עשויים לגבות תשלום קבוע או אחוז מעלות הפרויקט. חשוב לקבל הבנה ברורה של העלויות הכרוכות בכך ולהשוות הצעות מחיר ממספר יועצים כדי למצוא את התמורה הטובה ביותר לצרכים שלך.

תהליך העבודה עם יועץ איטום כולל בדרך כלל ייעוץ ראשוני כדי לדון בצרכים ובמטרות שלך, ולאחר מכן ניתוח מפורט של המוצרים, המערכות או המבנים שלך. לאחר מכן, היועץ ייתן המלצות וייעוץ, ועשוי לסייע בבחירה ויישום פתרונות איטום. כמו כן, ניתן לספק תמיכה והדרכה שוטפת, לפי הצורך.

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות

מדוע איטום גגות ביריעות ביטומניות הפך להיות פופולארי? יריעות ביטומניות הן משטחים מחומר ייחודי שהרכבו מותאם במיוחד לאיטום גגות. על פי התקן הישראלי עובי היריעה חייב להיות לפחות בן 5 מ"מ.

קרא עוד »
איטום חיובי ושלילי

איטום חיובי ושלילי

מה זה איטום חיובי ושלילי? עבודות לצרכי איטום מבנים הן עבודות שחובה לבצע והן נלקחות בחשבון כבר בשלב התכנון האדריכלי והעיצובי. לעבודות איטום טובות ויעילות יש חשיבות גבוהה מאד כאשר

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו