יריעות ביטומניות

קבלן איטום מורשה 36407

מה זה יריעות ביטומניות?

הם עשויות משטחי זפת מעובדים, משולבים עם חומרים נוספים, כמו אגרגט, שיוצרים מערכת איטום עמידה וחזקה במיוחד. היריעות אוטמות את הגג מפני חדירה של מים ורטיבות אבל השילוב של אגרגט הופך את היריעות גם לחומר בידוד מעולה נגד החום בקיץ (בידוד תרמי).

יריעות ביטומניות מחיר

יריעות ביטומניות נחשבות שיטת האיטום הכי נפוצה ומבוקשת כבר כמה שנים, בזכות יתרונות רבים. אבל איטום עם יריעת איטום עשויה מביטומן הוא גם יקר יותר, בהשוואה לחומרי איטום אחרים. אז השאלה היא – למה כל כך הרבה אנשים (וגם קבלני איטום) מעדיפים למרות הכל להשתמש דווקא בשיטה הזו ומה משפיע על המחיר? צוות איטום ארגמן מסביר.

איטום גגות ביריעות ביטומניות

יתרונות יריעות ביטומניות

כמו שאמרנו, יש ליריעות ביטומניות מחיר גבוה יחסית לחומרי איטום אחרים, אבל הן בכל זאת הכי פופולריות בתחום. יש לזה כמה סיבות טובות:

 1. הן שיטת איטום חזקה ועמידה מאוד. הן עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ויכולות להחזיק מעמד שנים ארוכות – אם מתקינים אותן בצורה מקצועית.
 2. מתאימות כמעט לכל סוגי הגגות, מלבד גגות רעפים, או גגות שיש עליהם הרבה אלמנטים קבועים, כמו דודים ומזגנים, שמפריעים לפריסה ישרה של היריעות.
 3. אין צורך בפעולות תחזוקה מיוחדות לאחר התקנה של יריעות ביטומניות ולכן הן מספקות שקט ושלווה לשנים ארוכות – אם ההתקנה היתה מקצועית.

כל הסיבות הלה, הופכות את ההשקעה משתלמת מאוד, כי פשוט מדובר על השקעה שנותנת לכם שקט ל 10 שנים לפחות. חשוב לציין כי יש קבלני איטום שנותנים אחריות לתקופה של 10 שנים אחרי התקנה וכדאי להתעקש לקבל את האחריות הזו, כדי שגם אם תהיה לכם תקלה במסגרת הזמן הזו – תוכלו לקבל תיקון ללא עלות נוספת.

הצעת מחיר יריעות ביטומניות

אז אתם כבר יודעים, שחשוב לבקש בהצעת מחיר על יריעות ביטומניות את האחריות לתקופה של 10 שנים. אבל אם אתם כבר מחפשים קבלן איטום להתקנה של יריעות ביטומניות, כדאי שתבדקו עוד כמה דברים בהצעת המחיר, שיגלו לכם אם אתם משלמים מחיר נמוך ומקבלים מעט, או משלמים יותר וגם מקבלים הרבה יותר.

הגורם המשפיע ביותר על מחיר יריעות הוא המחיר למטר. יש קבלני איטום שנותנים מחיר למטר רק על היריעות ואז מוסיפים את האלמנטים הנוספים של העבודה, כמו הכנות, התקנה, מספר עובדים, אחריות ועוד. יש גם רמות שונות של איכות יריעות ביטומניות ולכן כדאי לבדוק איזו איכות של חומרי גלם אתם מקבלים.

קבלני איטום אחרים, נותנים הצעת מחיר משוקללת על כל החבילה ומחלקים אותה בתוך המחיר למטר. בנוסף, חשוב לבדוק אם הצעת המחיר כוללת גם בדיקת הצפה – זוהי בדיקה שמבצעים אחרי סיום העבודה. מציפים את הגג במים ומשאירים את המים ל 72 שעות כדי לראות אם יש חלחול, או חדירה של מים לתוך המבנה.

לכן חשוב לבדוק בדיוק מה כלול במחיר למטר של היריעות, כי אתם יכולים לראות הצעות מחיר ליריעות ביטומניות ב 70 ש"ח למטר, שמתייחסות רק למחיר היריעות וההתקנה, לעומת הצעות מחיר של 120 ש"ח למטר, הכוללות גם את הכנת הגג.

למה הכנת הגג משפיעה על המחיר?

הכנת הגג לפני איטום היא קריטית כדי לקבל תוצאה טובה – במיוחד אם אתם רוצים להתקין על הגג יריעות. הגג צריך להיות פנוי ככל הניתן, נקי באופן יסודי ומסודר, כדי לפרוס את היריעות הגדולות בצורה מיטבית, להלחים אותן אחת לשנייה ולוודא שכל הגג אטום בצורה הרמטית.

הכנה רגילה של הגג לפני כוללת:

 • פינוי פסולת, אשפה, ציוד וחפצים שהושלכו על הגג – ככל שיש יותר, כך המחיר יעלה.
 • טאטוא יסודי של הגג לסילוק אבק, עלים, אבנים ולכלוך.
 • שטיפה וייבוש של הגג כדי להבטיח שהגג נקי ופנוי להנחת היריעות.

במקרים אחרים, יש צורך לבצע הכנות נוספות, או הכנות מיוחדות לפני הנחת יריעות ביטומניות וזה בהחלט משפיע על המחיר:

 • פירוק מרצפות מעל גג מרוצף.
 • קילוף חומר איטום אקרילי, או פוליאוריטני, שעלול להפריע ליצירת איטום הרמטי עם היריעות.
 • קילוף חומרי איטום ישנים ומתקלפי מעל הגג, שיכולים לפגוע באיכות האיטום.
 • פינוי אלמנטים כמו דודים וקולטי שמש, כדי להניח את היריעות בצורה מסודרת ואחר כך צריך גם להחזיר הכל למקום…
 • גישה בעייתית לגג – אם קשה להגיע כדי לעבוד על הגג, אם אין מעלית, אם צריך לשכור מנוף כדי להעלות את הציוד – זה כמובן משפיע על המחיר.

לסיכום

יש הרבה גורמים המשפיעים על מחיר יריעות ביטומניות. אבל אם אתם מקפידים לעבוד רק עם קבלן איטום מקצועי ואמין, אתם יודעים שתקבלו הצעת מחיר הוגנת וגם עבודה איכותית, שתחזיק לכם מעמד שנים ארוכות.

איטום ארגמן פועלים בתחום האיטום כבר שנים רבות, עם צוות מקצועי ומיומן, עם חומרי גלם משובחים ועם ציוד מתקדם, שמחים לעמוד לרשותכם ולתת לכם את מיטב השירותים בתחום האיטום – רק במחירים הוגנים! לקבלת הצעת מחיר – צרו קשר עוד היום! מוזמנים לקראו עוד על חומרי איטום באתר המומחה.

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה