כמה עולה לאטום גג?

מטרת פתרונות האיטום היא לדאוג למחסום בין הפנים לחוץ. כתוצאה מכך, פתרונות איטום גגות שונים מאפשרים לשמור על פנים הבית ללא נזילות, עובש ורטיבות. פתרונות האיטום נמצאים בשימוש נרחב בתחומים שונים, לרבות איטום מרפסות, קירות חיצוניים, מרתפים וגגות. הדאגה המרכזית בכל אחד מהתרחישים הללו היא בבחירת חומרי האיטום היעילים ביותר עבור האיטום שאתם זקוקים. יתר על כן, חיוני לקחת בחשבון עבור איטום גגות מחיר עבור העבודה של המומחה.

גורמים המשפיעים על עלות איטום גגות

בכל הנוגע לאיטום גג, ישנם מספר שיקולים הן עבור קבלן איטום והן עבור הלקוח:

  1. המרכיב העיקרי הקובע את איטום גגות מחיר קשור למערכת האיטום עצמה. בעוד שחלק מטכניקות האיטום מורכבות ויקרות יותר, אחרות פשוטות יותר ומציעות פתרונות טובים יותר לטווח ארוך. שיטות איטום גגות הנמצאות כיום בשימוש כוללות יריעות ביטומניות, זפת חמה, חומר אקרילי וכדומה.
  2. מידות הגג- ללא מידות הגג, הערכת עלות איטום הגג תהיה משימה בלתי אפשרית. מומחים מודדים את שטח הגג לפי מטר מרובע. 
  3. חלק מהגגות מצריכים עבודת הכנה מקיפה, בעוד באחרים יש תשתית שכבר ערוכה להתקנת פתרונות איטום מודרניים. בגגות בהם לא נדרשת הכנה ספציפית, איטום גג חדש יהיה זול יותר.
  4. גישה לגג - כאשר אין דרך להגיע לגג או שההגעה לשם קשה, המומחים יצטרכו להיות יצירתיים. במקרים מסוימים, עלות הפרויקט תושפע מהנגישות.

אז כמה עולה גגות? לפניכם כל המידע

כשבעיות כמו נזילות, עובש או רטיבות מופיעות על הגג, רוב האנשים מבינים שהם צריכים לאטום אותו. עם זאת, האתגר האמיתי הוא להתמודד עם הבעיה בקיץ לפני שיבואו הגשמים הראשונים. גורמים רבים משפיעים על העלות הסופית של איטום הגג, כגון סוג הגג, מצב שכבת האיטום הנוכחית, שכבת האיטום המיועדת ותקופת השנה. מכיוון שפחות אנשים צריכים איטום גג בקיץ, יש יותר קבלני איטום, מה שאומר שהמחיר לעבודת איטום יהיה נמוך יותר ומשתלם יותר לאורך כל הזמן הזה. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בגג שלכם, זה הזמן להזמין קבלן איטום מומחה של ארגמן איטום גגות. 

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

חומרי איטום מומלצים

חומרים לאיטום גגות

חומרי איטום גגות הטובים ביותר כולנו מחפשים קורת גג ומקום נעים לחיות בו ואף אחד לא רוצה להתעורר בבוקר ולגלות שהגג דולף. הבעיה היא שהגג חשוף לפגעי מזג האוויר ויתכן

קרא עוד »
צביעת תקרה לאחר איטום גגות

צביעת התקרה לאחר איטום גגות

חומרי האיטום הטובים ביותר לגג שלכם אין כמו הרגע בו אתם מגיעים מהעבודה לאחר יום ארוך ומתיש יושבים על הספה בסלון, ואז נוחתת עליכם טיפה ועוד טיפה, ואתם מבינים שיש

קרא עוד »
איטום גג מרוצף

איטום גג מרוצף

כל מה שחשוב לדעת על איטום גג מרוצף איטום גג מרוצף איך בוחרים שיטת איטום גג מרוצף? יתרונות וחסרונות לשתי שיטות האיטום שלבי איטום הגג כולל הרמת רצפה מחיר איטום

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו