מהו בטקל

קבלן איטום מורשה 36407

רק אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב, יודעים לבצע את עבודת האיטום באמצעות בטקל. חשוב לוודא זאת טרם ההזמנה כדי שהעבודה תבוצע כהלכה ושלא יוצר מצב שבו החומר נסדק או נשבר. אם הבטקל  יהיה אפקטיבי, המים יעמדו במקום ולא יזרמו למטה וכך ייגרם נזק הן לגג והן לדירות עקב עבודה לא מקצועית. בטקל הוא בטון קל המורכב מחומרי צמנטי המבודד תרמי, בעל כושר זרימה ומשקלו הסגולי הוא נמוך. מכיוון שהוא דליל, נוח מאד לעבוד אתו. בעת ביצוע עבודות הבניה או האיטום על גגות, מגיע החומר פנימה באמצעות משאבה ייעודית המזרימה באמצעות משפך את כל החומר פנימה.

הבטקל הוא חומר מצוין אך כדי לקבל את האפקט הרצוי חייבים לפעול על פי ההנחיות. מכינים את לוחות הבידוד ועליהם יוצקים את חומר הבטקל . השלב הראשון הוא מילוי כל השיפועים והשלב השני יציקה בטקל על הכמות הנוספת של לוחות הבידוד. בהמשך התהליך, מרכיבים את הקולטנים ויוצקים בשטח שבין הגג לרצפה רולקות. היציקה מתבצעת בגובה מסוים כדי שלא יחדרו בטעות כמות מחומר הבטקל לצנרת האינסטלציה או לצנרת של המיזוג ויסתום אותה למעבר אויר ונוזלים.
במקביל פותחים את המרזבים ודואגים שיהיו מספיק רחבים עבור זרימת המים. לאחר עבודת הכנה זו, מבצעים את האיטום של הגג על פי השיטה שנבחרה. מריחת זפת ולאחריה מריחת שכבת סיד לאחר שהזפת מתקררת או איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

חשוב להקפיד ולעבוד עם עובדים מיומנים, שמקבלים עליהם חוות דעת חיוביות הן מחברים והן באינטרנט על עבודתם הקפדנית, היסודית והמקצועית תוך מתן תשומת לב גם לפרטים הקטנים ומציאת פתרונות נאותים לכל בעיה שנראית. בתום העבודה מתבצעת בקרת איכות של עובדי ארגמן איטום כדי לוודא שהכול בוצע כהלכה ואפשר להעניק תעודת אחריות לתקופה שנקבעה. אנשי השירות שלנו ישמחו לעזור בכל שאלה ובכל בעיה לאחר ביצוע הפרויקט.

איטום באמצעות בטקל

גגות רבים בישראל סובלים מתופעות של הצטברות מים אשר בסופו של דבר גורמים לנזילות ולחלחול של מים לתוך המבנים. אחד הפתרונות הטובים לביצוע ניקוז של פתחים הוא יציקה של שיפועים מחומר בטקל אשר מסייע לניקוז של מי הגשמים מהגג החוצה. יציקות בטקל הן למעשה יציקות של תערובת בטון שיש לה משקל נמוך ומאפשרת בידוד של הגג וכושר זרימה של המים מהגג החוצה. היצוקות האלו מבוצעות על ידי חומר המוזרם אל הגג באמצעות משאבה ייחודית והודות לתכונות של החומר הוא קל מאוד לשימוש ולעיבוד.

היציקות נדרשות בכל עבודת שיפוץ או בנייה של בתים חדשים בהם עולה הצורך למצוא פתרונות לניקוז של מים מגגות. מבנים רבים בישראל ובמיוחד מבנים הישנים סובלים מבעיות שלוליות על הגג והצטברות של מי גשמים ולכן יציקות בט קל הן האופציה האופטימלית בעבור המתכננים או המשפצים לפתרון בעיות מים על הגג. חברת ארגמן איטום מבצע יציקות בט קל בבתים ישנים או חדשים במסגרת בנייה של הבית או שיפוץ שלו.

היציקות המבוצעות על ידי ארגמן איטום גגות הן תהליך הכולל מספר שלבים. לפני ביצוע היציקה, מבוצעות בדרך כלל עבודות להכנה של הגג לקראת תהליך היציקה. עבודות ההכנה כוללת יציקה של שיפועים עם חומר הבטקל, יציקה של שיפועים הכוללים שכבת בידוד שתעניק בידוד מוחלט תחת שכבת הבטקל. הכנה של פתחים קיימים בגג כמו מרזבים או ארובות לקראת הרכבת בטקל, ייצור הגבהות לטובת אלמנטים קיימים בגג כמו מנועים מזגנים, דודי שמש, אנטנות וכדומה, ביצוע איטום של הגג לחלוטין על ידי אחת הדרכים לאיטום של גג, בידוד הגג באמצעות שכבת איטום. לסיכום, יציקות בטקל הן הפתרון האופטימלי לבעיות של נזילות וחוסר בפתחי ניקוז. למרות שמדובר בפעולה פשוטה יחסית, יציקות בטקל מחייבות הכנה מוקדמת של הגג על ידי צוות מקצועי. כל שלבי ההכנה וכן תהליך ביצוע העבודה יכול להשתנות ממבנה למבנה בהתאם לתנאים של המבנה ובהתאם לסוג הגגות. 

מוזמנים לבקש הצעת מחיר מקבלן איטום מורשה מכאן או לקראו עוד על תחום איטום גגות באתר המומחה.

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה