Powered by Trust.Reviews
לקוחות ממליצים

מהו בטקל

רק אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב, יודעים לבצע את עבודת האיטום באמצעות בטקל. חשוב לוודא זאת טרם ההזמנה כדי שהעבודה תבוצע כהלכה ושלא יוצר מצב שבו החומר נסדק או נשבר. אם הבטקל  יהיה אפקטיבי, המים יעמדו במקום ולא יזרמו למטה וכך ייגרם נזק הן לגג והן לדירות עקב עבודה לא מקצועית. בטקל הוא בטון קל המורכב מחומרי צמנטי המבודד תרמי, בעל כושר זרימה ומשקלו הסגולי הוא נמוך. מכיוון שהוא דליל, נוח מאד לעבוד אתו. בעת ביצוע עבודות הבניה או האיטום על גגות, מגיע החומר פנימה באמצעות משאבה ייעודית המזרימה באמצעות משפך את כל החומר פנימה.

הבטקל הוא חומר מצוין אך כדי לקבל את האפקט הרצוי חייבים לפעול על פי ההנחיות. מכינים את לוחות הבידוד ועליהם יוצקים את חומר הבטקל . השלב הראשון הוא מילוי כל השיפועים והשלב השני יציקה בטקל על הכמות הנוספת של לוחות הבידוד. בהמשך התהליך, מרכיבים את הקולטנים ויוצקים בשטח שבין הגג לרצפה רולקות. היציקה מתבצעת בגובה מסוים כדי שלא יחדרו בטעות כמות מחומר הבטקל לצנרת האינסטלציה או לצנרת של המיזוג ויסתום אותה למעבר אויר ונוזלים.
במקביל פותחים את המרזבים ודואגים שיהיו מספיק רחבים עבור זרימת המים. לאחר עבודת הכנה זו, מבצעים את האיטום של הגג על פי השיטה שנבחרה. מריחת זפת ולאחריה מריחת שכבת סיד לאחר שהזפת מתקררת או איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

חשוב להקפיד ולעבוד עם עובדים מיומנים, שמקבלים עליהם חוות דעת חיוביות הן מחברים והן באינטרנט על עבודתם הקפדנית, היסודית והמקצועית תוך מתן תשומת לב גם לפרטים הקטנים ומציאת פתרונות נאותים לכל בעיה שנראית. בתום העבודה מתבצעת בקרת איכות של עובדי ארגמן איטום כדי לוודא שהכול בוצע כהלכה ואפשר להעניק תעודת אחריות לתקופה שנקבעה. אנשי השירות שלנו ישמחו לעזור בכל שאלה ובכל בעיה לאחר ביצוע הפרויקט.

איטום באמצעות בטקל

גגות רבים בישראל סובלים מתופעות של הצטברות מים אשר בסופו של דבר גורמים לנזילות ולחלחול של מים לתוך המבנים. אחד הפתרונות הטובים לביצוע ניקוז של פתחים הוא יציקה של שיפועים מחומר בטקל אשר מסייע לניקוז של מי הגשמים מהגג החוצה. יציקות בטקל הן למעשה יציקות של תערובת בטון שיש לה משקל נמוך ומאפשרת בידוד של הגג וכושר זרימה של המים מהגג החוצה. היצוקות האלו מבוצעות על ידי חומר המוזרם אל הגג באמצעות משאבה ייחודית והודות לתכונות של החומר הוא קל מאוד לשימוש ולעיבוד.

היציקות נדרשות בכל עבודת שיפוץ או בנייה של בתים חדשים בהם עולה הצורך למצוא פתרונות לניקוז של מים מגגות. מבנים רבים בישראל ובמיוחד מבנים הישנים סובלים מבעיות שלוליות על הגג והצטברות של מי גשמים ולכן יציקות בט קל הן האופציה האופטימלית בעבור המתכננים או המשפצים לפתרון בעיות מים על הגג. חברת ארגמן איטום מבצע יציקות בט קל בבתים ישנים או חדשים במסגרת בנייה של הבית או שיפוץ שלו.

היציקות המבוצעות על ידי ארגמן איטום גגות הן תהליך הכולל מספר שלבים. לפני ביצוע היציקה, מבוצעות בדרך כלל עבודות להכנה של הגג לקראת תהליך היציקה. עבודות ההכנה כוללת יציקה של שיפועים עם חומר הבטקל, יציקה של שיפועים הכוללים שכבת בידוד שתעניק בידוד מוחלט תחת שכבת הבטקל. הכנה של פתחים קיימים בגג כמו מרזבים או ארובות לקראת הרכבת בטקל, ייצור הגבהות לטובת אלמנטים קיימים בגג כמו מנועים מזגנים, דודי שמש, אנטנות וכדומה, ביצוע איטום של הגג לחלוטין על ידי אחת הדרכים לאיטום של גג, בידוד הגג באמצעות שכבת איטום. לסיכום, יציקות בטקל הן הפתרון האופטימלי לבעיות של נזילות וחוסר בפתחי ניקוז. למרות שמדובר בפעולה פשוטה יחסית, יציקות בטקל מחייבות הכנה מוקדמת של הגג על ידי צוות מקצועי. כל שלבי ההכנה וכן תהליך ביצוע העבודה יכול להשתנות ממבנה למבנה בהתאם לתנאים של המבנה ובהתאם לסוג הגגות. 

מוזמנים לבקש הצעת מחיר מקבלן איטום מורשה מכאן או לקראו עוד על תחום איטום גגות באתר המומחה.

5/5 - (1 vote)
היחיד מסוגו בישראל ועכשיו בחינם!
בידקו מחיר מדויק לפי שטח האיטום שלכם
איטום באמצעות בטקל

מאמרים נוספים

איטום גגות רעפים
כללי

טיפים לאיטום גגות רעפים

איטום גגות הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים במהלך בניית מבנים חדשים, כדי שלא שתהיה חדירה של מים אל תוך המבנה. הגג הוא זה שלמעשה מה שמגן על המבנה מפני

קרא עוד »
יציקות בטקל עם ארגמן איטום גגות
כללי

כמה יעלה לאטום את הגג?

כשרוצים לאטום את הגג, אנו צריכים להבין כמה קבלן איטום גגות ייקח מאתנו ומה יהיה לגבי מחיר איטום הגג. אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של איטום גג תלויה

קרא עוד »
איטום גגות
כללי

אילו פונקציות מבצע איטום הגג?

איטום גגות מבצע את התפקיד החשוב ביותר בבית- הוא שומר על התקרה והגג מפני רטיבות. אם לא תינתן תשומת לב נאותה לאיטום הגג, אז עם הגעת הגשמים והרוחות, רטיבות תיכנס

קרא עוד »
זיפות גגות
כללי

זיפות גגות לאחר ניקיון

זיפות גגות, באמצעות זפת חם, הינה השיטה הוותיקה ביותר, עבור איטום גגות. ישנן שיטות נוספות לאיטום שהבסיס שלהן הוא בעצם מזפת, אך השיטה הינה יעילה , חדשנית ושונה, ללא חימום

קרא עוד »
Scroll to Top