Powered by Trust.Reviews
לקוחות ממליצים

מהם יריעות ביטומניות?

בשנים האחרונות אנו שומעים את הביטוי יריעות ביטומניות לא פעם במגוון רחב של הקשרים. יריעות ביטומניות הינן יריעות המשמשות לשם איטום ומהוות פתרון איכותי וטוב. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות יריעות ביטומניות – בדיוק לשם כך אנחנו פה לעשות לכם סדר.

פתרונות איטום משחר ההיסטוריה

יריעות ביטומניות נחשבות לפתרון איטום מודרני, יחד עם זאת אם נחזור מספר עשורים אחורה אנחנו נראה כי לרוב היה מקובל לאטום גגות בעזרת חומרים ייעודים אחרים לרבות זפת חמה. יחד עם זאת, עם התקדמות הטכנולוגיה חשבו מרבית המוחות איך ניתן לתת פתרון איכותי, מהיר ואף יעיל יותר לאיטום גג בצורה מושלמת אל מול נזקי מזג האוויר – כיום הפתרון הטוב ביותר הוא איטום גגות ביריעות ביטומניות.

יורדים לעובי הקורה: יריעות ביטומניות

יריעה ביטומנית היא יריעה אשר תפקידה לשמש כפתרון לאיטום גגות ומורכבת ממגוון רחב של חומרים עמידים ייעודיים, לרבות תערובות של פלסטיק וגומי. המוצר הינו מוצר סינטטתי המופק מתעשיות הדלק ובמהלך זיקוק נפט. יריעות אלו מעושרות בפולימרים אשר משפרים אותם אלפי מונים ונותנים להם את היכולת לתת פתרון איטום מקיף.

מה היתרונות ביריעות ביטומניות?

אנחנו רואים מגוון רחב של יתרונות אשר הופכים יריעות אלו לבחירתם הטבעית של אנשי מקצוע ומשקי בית פרטיים לשם פתרון איטום לגג. בין היתרונות הבולטים אנחנו רואים:

    • פתרון איטום מצוין – אנחנו למדים כי יריעות ביטומניות מהוות פתרון איטום מצוין ואף טוב יותר מן השיטות המסורתיות אותן רובנו מכירים. בשונה מחומרי גלם אחרים יריעות אלו אינן חדירות למים ומספקות מעטפת איטום מלאה.
  • עמידות לאורך זמן – יריעות ביטומניות מתאפיינות בעמידות לאורך זמן רב, למעשה כמעט ובלתי אפשרי לקרוע ו/או לשבור אותן. הן עמידות אל מול נזקי מזג האוויר ופגעים פיזיים לאורך שנים וללא צורך בתחזוקה.
  • אחריות – מאחר ומדובר בפתרון איטום איכותי ללא שום בעיות אנחנו רואים כי מרבית קבלני האיטום נותנים אחריות לעבודה לפרק זמן ארוך – מה שמהווה יתרון במקרים נדירים, דבר שנותן ביטחון רב.
  • עבודה נקייה – בניגוד לחומרי גלם אחרים לרבות זפת אנחנו למדים כי יריעות אלו אינן מלכלכות כלל את החלל.

יריעות ביטומניות מחיר 

אתם מעוניינים להתקין יריעות ביטומניות אך יחד עם זאת אתם תוהים מה המחיר והאם מדובר בהליך כדאי עבורכם. אנחנו למדים כי המחיר של יריעות ביטומניות מורכב ממגוון רחב של היבטים ומשתנים. בין המשתנים הבולטים אנו רואים: ניסיון ומוניטין של בעל המקצוע איתו אנחנו עובדים, סוג האיטום הנדרש לשם ביצוע המלאכה, כמו כן אנחנו למדים כי המחיר למ״ר מושפע מהיקף וגודל הגג ועבודה הנדרשת.

 

יחד עם זאת כאשר אנחנו ניגשים אל קבלן איטום אנחנו לא נרצה להסתכל אך ורק על המחיר ליריעה ביטומנית כפקטור אלא על מחיר האיטום הכולל לצד כל השירותים המשלימים השונים – הרמת ופינוי דודים לצורך ביצוע המלאכה, פינוי פסולת מהגג ומלאכות נוספות. לכן הדרך הטובה ביותר תהיה בהסתכלות על מחיר הכללי שהפקטור החשוב ביותר הוא הניסיון, המוניטין והידע של קבלן האיטום שאנחנו עובדים איתו.

קבלן איטום – ארגמן איטום 

אם חיפשתם אחר קבלן איטום הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. ארגמן איטום הינו קבלן גגות מורשה עם ניסיון של למעלה מ – 10 שנים בתחום. העבודה מתבצעת בכמה שלבים תוך כדי שימוש במיומנות רבה והבנה נרחבת עם עולמות האיטום על כל סוגיו. ארגמן איטום הפכה עד מהרה לביטוי שגור ולבחירתם הטבעית של אלפי בעלי מקצוע ומשקי בית פרטיים המעוניינים לקבל מעטפת איטום מלאה לגג שלהם.

 

בוחרים נכון – בוחרים ארגמן איטום.

5/5 - (1 vote)
היחיד מסוגו בישראל ועכשיו בחינם!
בידקו מחיר מדויק לפי שטח האיטום שלכם
איטום גגות ביריעות ביטומניות

מאמרים נוספים

איטום גגות רעפים
כללי

טיפים לאיטום גגות רעפים

איטום גגות הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים במהלך בניית מבנים חדשים, כדי שלא שתהיה חדירה של מים אל תוך המבנה. הגג הוא זה שלמעשה מה שמגן על המבנה מפני

קרא עוד »
יציקות בטקל עם ארגמן איטום גגות
כללי

כמה יעלה לאטום את הגג?

כשרוצים לאטום את הגג, אנו צריכים להבין כמה קבלן איטום גגות ייקח מאתנו ומה יהיה לגבי מחיר איטום הגג. אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של איטום גג תלויה

קרא עוד »
איטום גגות
כללי

אילו פונקציות מבצע איטום הגג?

איטום גגות מבצע את התפקיד החשוב ביותר בבית- הוא שומר על התקרה והגג מפני רטיבות. אם לא תינתן תשומת לב נאותה לאיטום הגג, אז עם הגעת הגשמים והרוחות, רטיבות תיכנס

קרא עוד »
זיפות גגות
כללי

זיפות גגות לאחר ניקיון

זיפות גגות, באמצעות זפת חם, הינה השיטה הוותיקה ביותר, עבור איטום גגות. ישנן שיטות נוספות לאיטום שהבסיס שלהן הוא בעצם מזפת, אך השיטה הינה יעילה , חדשנית ושונה, ללא חימום

קרא עוד »
Scroll to Top