מזיקים לאיטום הגג

קבלן איטום מורשה 36407

לא כולנו מבינים באיטום ולכן תחום זה, יש להשאיר בידי מקצוענים המתמחים באיטום. ישנם הרבה חומרי איטום ויש לדעת אילו הם כל החומרים המזיקים לאיטום גגך. למשל אם הגג שלך נאטם עד כה בחומר אקרילי, יריעות ביטומניות או זיפות לא ייתפסו ויהיה כשל באיטום, מה שיגרום לנזק, כגון חדירת מים לגג ולמבנה. 

בגלל שלל חומרי האיטום הקיימים היום בשוק וכן הרצון להוזיל במחיר האיטום, רבם מצאו את עצמם, קוראים שוב לבעל מקצוע שיצטרכו לשלם לו מחיר כפול ומכופל, בכדי שינתק את שכבות האיטום ויכין איטום חדש לגג ביתם. יש לשאול את נציג חברת האיטום, מהו החומר הטוב ביותר שעשוי להתאים לאיטום הגג, על מנת לזכות בתוצאות איטום איכותית.

מזיקים לאיטום הגג

התאמת חומר האיטום לחומר הקיים בגג ביתכם

אין זה אומר שחומרי האיטום הם אינם איכותיים, אלה, האם חומרי האיטום שאתם מכירים יתאימו לאיטום הקיים בגג ביתכם? על סמך זה, קבלני האיטום המקצועיים הקיימים בשוק, יבדקו את גג ביתכם, ורק אז, יוכל להחליט איזה חומר איטום יתאים לכם. ניתן למצוא חומרי איטום בשיטות שונות, כגון איטום בהתזה, יריעות ביטומניות, איטום באמצעות חומרים אקריליים, פולימריים או בשיטה הישנה המוכרת לכולנו, זיפות.
יש לברר לגבי כל חומרים המזיקים לאיטום גגך, היות ולא כל חומר איטום כאמור יתאים, אלא אם כן, תסירו את השכבות הקיימות ויהיה צורך בניקוי השטח ולהכינו לחומר איטום מתקדם אחר, כך שלא יהיה מגע עם חומרים נוספים.
יש לחשוב על טווח היעילות של האיטום, כלומר לכמה שיותר שנים, כך שיהיה לכם ראש שקט. חשוב כי בכל שנה תבצעו בדיקה לגבי האיטום ותהיו בטוחים כי הוא עדיין עמיד ויעיל. ישנם חומרי איטום שניתנת עליהם אחריות של 10 שנים. מומלץ, למצוא חברת איטום שיש לה שם ומוניטין וכן, וותק של שנים רבות בתחום.

על מנת שתימנעו מלהשתמש  עם כל החומרים המזיקים לאיטום גגך, יש להתייעץ עם חברה ידועה לאיטום. ארגמן איטום, הינה אחת החברות המובילות בתחום האיטום ומדובר בכל סוגי האיטום, אם זה איטום גגות, מרתפים, קירות, רצפות ועוד. החברה מעניקה שנות אחריות רבות, מה שמראה על ביטחון רב באיכות האיטום.
לחברת איטום ארגמן, יש לקוחות רבים שמרוצים ומלווים את החברה כבר שנים. חברת ארגמן איטום, מעניקה שירות למפעלים, מוסדות, חברות וכן, למגזר הפרטי. נציג מטעם החברה, יגיע אליכם וייעץ לכם, במידה וישנה בעיה באיטום או שאינכם יודעים איזה חומר איטום, יהיה יעיל לגג שלכם. חברת ארגמן איטום, עובדת עם חומרי איטום איכותיים וחדשניים שיש להם תו תקן ישראלי.

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה