מתי צריך יועץ איטום?

תוכן עניינים

החורף בישראל הוא לא נורא בטח אם נשווה אותו לרוסיה או צפון ארצות הברית. ובכל זאת בישראל יש עשרות ימי גשם כל שנה וזה אומר כי בתים רבים סובלים מנזילות מן הגג. אם יש לכם נזילה בגג וגשם נכנס לכם לבית, לנכס או לבניין אתם חייבים יועץ איטום. עליכם להבין כי קבלן איטום הוא היחיד שיכול לסייע לכם להתגבר על נזילות ועל כך יש לתת את הדעת. אם תנסו לאטום לבד את הגג מאוד יכול להיות שתסכנו את עצמכם, תגרמו נזק לרכוש ואף תיפגעו וזאת מכיוון שאיטום דורש ידע עצום שאין לאנשים מן היישוב. איטום מחייב התמקצעות, ידע, הבנה ולימוד בכדי למנוע ממים להיכנס לנכס שלכם. עליכם להבין כי נזילה פוגעת קשות באיכות החיים שלכם ולכן אנו ממליצים לכם לאטום את הנכס לפני החורף ולא לחכות שהנזילה תגיע והנזק ייגרם לנכס שלכם.

מדוע ניסיון הוא קריטי אצל מומחה לאיטום?

כמובן שיש משמעות אדירה לשאלה איזה קבלן איטום אתם מעסיקים. ככל שהקבלן יהיה יותר טוב כך האיטום יהיה יותר מקצועי, יעמוד נגד המים ויחזיק מעמד למשך שנים ארוכות יותר. בין אם הקבלן בוחר בשיטה של יריעות איטום גג או שיטה אחרת הוא חייב להיות מקצועי ומעולה. על רקע זה נציין כי הניסיון של הקבלן הוא קריטי לנו. אתם צריכים להבין כי הניסיון של הקבלן מראה לנו כי הוא יודע מה עושה כי הוא ראה כבר הכול. הניסיון גם מעיד על כך כי השוק מאוד מרוצה מן הקבלן ולכן הוא שרד כל כך הרבה שנים בתחום ולכן ניסיון הוא קריטי וכדאי לברר כמה ממנו יש לקבלן. 

שימו לב לשיטת האיטום שעליה היועץ ממליץ

יש כל מני שיטות איטום כמו יריעות איטום לגג או זפת ואתם צריכים לברר מה השיטה שבה הקבלן בוחר. פעמים רבות לנכס אחד תתאים שיטה אחת ולנכס אחר תתאים שיטה אחרת. לכן לאחר שהקבלן מגיע לנכס שלכם בררו אתו באיזה שיטה הוא בחר ואז בררו פרטים על השיטה בכדי להבטיח כי הוא הטובה ביותר לנכס שלכם.
אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

צביעת תקרה לאחר איטום גגות

צביעת התקרה לאחר איטום גגות

חומרי האיטום הטובים ביותר לגג שלכם אין כמו הרגע בו אתם מגיעים מהעבודה לאחר יום ארוך ומתיש יושבים על הספה בסלון, ואז נוחתת עליכם טיפה ועוד טיפה, ואתם מבינים שיש

קרא עוד »
איטום גגות

מה חשוב לדעת על איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום גגות ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות

מדוע איטום גגות ביריעות ביטומניות הפך להיות פופולארי? יריעות ביטומניות הן משטחים מחומר ייחודי שהרכבו מותאם במיוחד לאיטום גגות. על פי התקן הישראלי עובי היריעה חייב להיות לפחות בן 5 מ"מ.

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו