צביעת התקרה לאחר איטום גגות

אין כמו הרגע בו אתם מגיעים מהעבודה לאחר יום ארוך ומתיש יושבים על הספה בסלון, ואז נוחתת עליכם טיפה ועוד טיפה, ואתם מבינים שיש רטיבות. את איטום הגג חשוב לבצע על ידי קבלן איטום מוסמך, כדי לוודא שהגג מאוטם באופן מקצועי. תחזוקת הגג הינה חשובה ביותר כמו גם תחזוקת הבית או הבניין. אנשים נוטים בדרך כלל לשכוח את הגג, אך הוא עלול להסב להם צרות לא קטנות כדוגמת, רטיבות, דליפות, נזילות, ועובש. גג שאינו אטום די צורכו עלול ליצור בעיות עבור דיירי הבית, בעיקר בתקופת החורף, ולכן יש לדאוג לתחזוקה של הגג באופן מיטבי.

צביעת תקרה לאחר איטום גגות

ישנם מקרים שבהם קיימים בנינים ישנים, שנבנו לפני שנים רבות שאינם מתוחזקים מספיק, בשל שיטת הבנייה שהייתה נהוגה אז, לכן בבניינים אלו נוטים להיות רטיבות יותר, גם בנינים חדשים אשר לא מתוחזקים בצורה נכונה גורמים לנזילות ורטיבות.

קיימות שיטות רבות ושונות לאיטום גגות, אך השיטה הנפוצה מבניהם היא השיטה של זיפות גגות. שיטה זו היא השיטה הקלה ביותר לשימוש, והאיטום מתבצע על ידי מריחת זפת כשכבה ראשונה. הזפת מגיעה בחבית מסומנת במצב נוזלי, והיא נעשית מוכנה לשימוש על ידי חימום במעלות גבוהות במיוחד עד שהיא נהפכת לצמיגית. החומר שנוצר בעקבות פעולה זו, הינו חומר חזק ביותר המשמש לאיטום, גגות, סדקים בגגות, לאחר שזפת מתייבשת ניתן למרוח סיד לבן על הגג. ישנו צורך לחזור על טיפול זה אחת לשנה.

לאחר שבצעתם בהצלחה את איטום הגג עדיין נותרה לכם עבודה רבה. התקרה שנפגעה מהרטיבות צריכה טיפול משמעותי, את הטיפול יש לבצע מהגג בלבד. יש לטפל ברטיבות בתקרה בעזרת קבלן שיפוצים, רק לאחר שהושלם איטום הגג באופן סופי.
יש להזמין את קבלן השיפוצים רק לאחר שאיטום הגג הושלם, והתקרה התייבשה. הקבלן מגרד את הצבע מהתקרה ואת הטיח, יש לדעת כי במקרים מסוימים הקבלן יצטרך לתקן את התקרה כולה. לאחר שהקבלן גרד את הטיח הוא ממתין לייבושו המלא, לאחר הייבוש המלא הוא צובע את התקרה במספר שכבות של צבע כאשר בין כל שכבה ושכבה הוא ממתין לייבוש מלא.

את עבודות איטום הגגות עדיף לבצע דווקא בקיץ, כדי לגרום לגג להתייבש במהירות, בנוסף גם העבודה דורשת זמן רב וסבלנות והשמש הטבעית שיש בימות הקיץ יכולה להקל מאד על הקבלן. כאשר אתם נכנסים לדירה חדשה ורוצים לעסוק בצביעת דירה, עליכם לשים לב אם יש רטיבויות בגג או בתקרה, ולטפל בזה באופן מידי. אם כך ניתן לומר כי ביצוע איטום גגות ללא טיפול בתקרה לא יהיה מוצלח במיוחד לכן טיפול באיטום בגג כולל גם צביעת תקרה.

אם אתם מחפשים קבלני איטום מקצועיים בעלי ידע ניסיון ומקצועיות צרו קשר עם חברת ארגמן 053-7373333

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

צביעת תקרה לאחר איטום גגות

צביעת התקרה לאחר איטום גגות

חומרי האיטום הטובים ביותר לגג שלכם אין כמו הרגע בו אתם מגיעים מהעבודה לאחר יום ארוך ומתיש יושבים על הספה בסלון, ואז נוחתת עליכם טיפה ועוד טיפה, ואתם מבינים שיש

קרא עוד »
מזיקים לאיטום הגג

מזיקים לאיטום הגג

האם יש חומרים שמזיקים לאיטום גג? לא כולנו מבינים באיטום ולכן תחום זה, יש להשאיר בידי מקצוענים המתמחים באיטום. ישנם הרבה חומרי איטום ויש לדעת אילו הם כל החומרים המזיקים

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו