Powered by Trust.Reviews
לקוחות ממליצים

קבלן איטום גגות

קבלן איטום גגות הוא בעל מקצוע, שהוא למעשה סוג של מומחה בתחום האיטום. הוא עוסק בהתקנה של מערכות איטום, איטום גגות, איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, סיוד והלבנת גגות ועוד.

קבלני איטום אחראים על כל עבודות האיטום בבית, אשר משפיעות ישירות על איכות החיים במבנה, על רמת העמידות של המבנה ואפילו על תפקוד תקין של תשתיות שונות כמו חשמל ותקשורת, כי אם האיטום לא תקין – גם התשתיות האלה יכולות להיפגע בסופו של דבר.

לכן, כאשר מחפשים קבלן איטום מומלץ, חשוב לבדוק שהוא גם קבלן מורשה, בעל ניסיון במגוון עבודות איטום, מכיר היטב שיטות איטום שונות וחומרי איטום מכל הסוגים ולכן גם יכול לספק לכם בית יבש וחם – לכל אורך החורף! צוות ארגמן איטום מסבירים – מה בדיוק עושה קבלן איטום מקצועי לבית.

קבלן איטום קודם כל עוסק בביצוע עבודות איטום. אבל בתוך הענף המקצועי שנקרא "איטום" יש אינספור תתי ענפים, שיטות עבודה, סוגי חומרים, סוגי מבנים ועוד. קבלני איטום בדרך כלל מתמחים בסוגים מסוימים של עבודות איטום, כמו איטום גגות, איטום מבנים, או איטום מאגרי מים, איטום גשרים ותשתיות וכן הלאה. גם קבלן איטום לבית, או קבלן איטום מבנים, צריך להתמחות בסוגים שונים של עבודות איטום, כדי להיות מסוגל לתת לכם מעטפת שירותים מלאה, עם כל מה שצריך כדי לבצע איטום יעיל למבנה:

עבודה איכותית של קבלן איטום גגות משפיעה ישירות על איכות החיים במבנה. היא מבטיחה בית יבש וחם לכל אורך החורף, ללא ליקויים. אם נעשתה עבודה לא מקצועית, ליקויים במערכת האיטום של הגג עלולים לגרום לנזילות, התפוררות טיח, קורוזיה בחלקי ברזל, פגיעה בתשתיות חשמל ועוד. קיימות שיטות שונות של איטום גגות ורק קבלן איטום גגות מקצועי ומנוסה, יודע איזו שיטה מתאימה ביותר לסוג הגג שלכם ולתנאים הקיימים על הגג. בנוסף, ביצוע איכותי של עבודת איטום גגות צריך להיות יסודי ומקצועי כדי לספק את התוצאה הרצויה לטווח ארוך. לכן יש חשיבות גבוהה לבחירה נכונה של קבלן איטום גגות.

קבלן איטום ארגמן איטום גגות

עבודות איטום בהתזה מתבצעות עם מגוון של חומרים אקריליים או פוליאוריטניים. סוג זה של עבודות איטום מתאים למקרים מסוימים, כמו איטום גגות משופעים, מרפסות, פירי מעליות, מרתפים, מקלטים ועוד. קבלן איטום בהתזה משתמש במכונה מיוחדת, אשר מתיזה את חומר האיטום המתאים ולכן היא נחשבת לעבודת איטום קלה יחסית.

אחת השיטות הנפוצות ביותר של השנים האחרונות לאיטום גגות בעיקר, היא איטום עם יריעות ביטומניות. יריעות אלה עשויות חומרים ביטומניים בשילוב עם חומרים נוספים, שהופכים אותם עמידות וחזקות במיוחד. הן מספקות בידוד יעיל נגד מים, אך גם בידוד תרמי, נגד חום. הן יכולות להחזיק מעמד לשנים ארוכות ולכן נחשבות לשיטת איטום מומלצת, למרות המחיר הגבוה, בהשוואה לשיטות איטום אחרות. יחד עם זאת, יריעות ביטומניות לא מתאימות לכל סוג של גג ולכן כדאי להתייעץ עם קבלן איטום מומלץ לפני שמחליטים אם יריעות ביטומניות מתאימות לגג שלכם.

קבלן איטום מרתפים צריך להיות בעל ניסיון וידע רב בצרכים הייחודיים של איטום מבנה תת קרקעי. מערכת איטום מרתפים צריכה להיות עמידה והרמטית, בגלל החשיפה הגבוהה שיש לקירות מרתפים ללחות שנמצאת באדמה, לנזילות מים מהמבנה ולחצים טבעיים הנובעים ממיקום המרתף מתחת לקרקע. ניתן לבצע עבודות איטום שלילי במרתפים, על ידי איטום בהתזה.

נוסף על המגוון הרחב של עבודות שניתן לבצע עם קבלן איטום המפורטות מעלה, קבלני איטום מבצעים עוד מגוון רחב של עבודות איטום, הכולל:

  • סיוד והלבנת גגות – פעולה חיונית לאחר איטום הגג בזפת חם, כדי למנוע התחממות והתקלפות של הזפת בחודשי הקיץ.
  • יציקות בטקל – בטון מעורבב עם חומר מוקצף, יוצר חומר גמיש וקל ליישום, משמש ליישור שיפועים ושקעים על הגג ובעיקר ליצירת בידוד תרמי.
  • איטום בחומרים צמנטיים – חומרי איטום חזקים ועמידים במיוחד, מתאימים בעיקר לצורך איטום מקומות חשופים ללחות באופן קבוע, כמו חדרי רחצה, בריכות שחייה, מאגרי מים ועוד.

כפי שניתן לראות עבודתו של קבלן איטום היא מגווון ומורכבת מאוד. עבודות איטום מקצועיות הן חיוניות לצורך שמירה על המבנה ועל איכות החיים בו ולכן, בחירת קבלן איטום צריכה להתבסס על מקצועיות, אמינות, ניסיון והמלצות של לקוחות מרוצים.

צוות ארגמן איטום מספק מגוון רחב של שירותי איטום מקצועיים בשוק הפרטי, במבני תעשייה ובניינים מוסדיים. השירות שלנו מגיע עם צוות מנוסה ומקצועי, חומרי גלם משובחים וציוד מתקדם וגם – אחריות של 10 שנים על העבודה, כי אנחנו רוצים לתת לכם את הטוב ביותר! אז צרו קשר עוד היום, לקבלת ייעוץ מקצועי, הצעת מחיר משתלמת ושירותי איטום מקצועיים!

5/5 - (1 vote)
היחיד מסוגו בישראל ועכשיו בחינם!
בידקו מחיר מדויק לפי שטח האיטום שלכם
ארגמן איטום גגות תמונה פייסבוק

מאמרים נוספים

איטום גגות רעפים
כללי

טיפים לאיטום גגות רעפים

איטום גגות הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים במהלך בניית מבנים חדשים, כדי שלא שתהיה חדירה של מים אל תוך המבנה. הגג הוא זה שלמעשה מה שמגן על המבנה מפני

קרא עוד »
יציקות בטקל עם ארגמן איטום גגות
כללי

כמה יעלה לאטום את הגג?

כשרוצים לאטום את הגג, אנו צריכים להבין כמה קבלן איטום גגות ייקח מאתנו ומה יהיה לגבי מחיר איטום הגג. אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של איטום גג תלויה

קרא עוד »
איטום גגות
כללי

אילו פונקציות מבצע איטום הגג?

איטום גגות מבצע את התפקיד החשוב ביותר בבית- הוא שומר על התקרה והגג מפני רטיבות. אם לא תינתן תשומת לב נאותה לאיטום הגג, אז עם הגעת הגשמים והרוחות, רטיבות תיכנס

קרא עוד »
זיפות גגות
כללי

זיפות גגות לאחר ניקיון

זיפות גגות, באמצעות זפת חם, הינה השיטה הוותיקה ביותר, עבור איטום גגות. ישנן שיטות נוספות לאיטום שהבסיס שלהן הוא בעצם מזפת, אך השיטה הינה יעילה , חדשנית ושונה, ללא חימום

קרא עוד »
Scroll to Top