קבלן איטום גגות

קבלן איטום מורשה 36407

קבלן איטום גגות הוא בעל מקצוע, שהוא למעשה סוג של מומחה בתחום האיטום. הוא עוסק בהתקנה של מערכות איטום, איטום גגות, איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, סיוד והלבנת גגות ועוד.

קבלני איטום אחראים על כל עבודות האיטום בבית, אשר משפיעות ישירות על איכות החיים במבנה, על רמת העמידות של המבנה ואפילו על תפקוד תקין של תשתיות שונות כמו חשמל ותקשורת, כי אם האיטום לא תקין – גם התשתיות האלה יכולות להיפגע בסופו של דבר.

לכן, כאשר מחפשים קבלן איטום מומלץ, חשוב לבדוק שהוא גם קבלן מורשה, בעל ניסיון במגוון עבודות איטום, מכיר היטב שיטות איטום שונות וחומרי איטום מכל הסוגים ולכן גם יכול לספק לכם בית יבש וחם – לכל אורך החורף! צוות ארגמן איטום מסבירים – מה בדיוק עושה קבלן איטום מקצועי לבית.

קבלן איטום קודם כל עוסק בביצוע עבודות איטום. אבל בתוך הענף המקצועי שנקרא "איטום" יש אינספור תתי ענפים, שיטות עבודה, סוגי חומרים, סוגי מבנים ועוד. קבלני איטום בדרך כלל מתמחים בסוגים מסוימים של עבודות איטום, כמו איטום גגות, איטום מבנים, או איטום מאגרי מים, איטום גשרים ותשתיות וכן הלאה. גם קבלן איטום לבית, או קבלן איטום מבנים, צריך להתמחות בסוגים שונים של עבודות איטום, כדי להיות מסוגל לתת לכם מעטפת שירותים מלאה, עם כל מה שצריך כדי לבצע איטום יעיל למבנה:

עבודה איכותית של קבלן איטום גגות משפיעה ישירות על איכות החיים במבנה. היא מבטיחה בית יבש וחם לכל אורך החורף, ללא ליקויים. אם נעשתה עבודה לא מקצועית, ליקויים במערכת האיטום של הגג עלולים לגרום לנזילות, התפוררות טיח, קורוזיה בחלקי ברזל, פגיעה בתשתיות חשמל ועוד. קיימות שיטות שונות של איטום גגות ורק קבלן איטום גגות מקצועי ומנוסה, יודע איזו שיטה מתאימה ביותר לסוג הגג שלכם ולתנאים הקיימים על הגג. בנוסף, ביצוע איכותי של עבודת איטום גגות צריך להיות יסודי ומקצועי כדי לספק את התוצאה הרצויה לטווח ארוך. לכן יש חשיבות גבוהה לבחירה נכונה של קבלן איטום גגות.

קבלן איטום ארגמן איטום גגות

עבודות איטום בהתזה מתבצעות עם מגוון של חומרים אקריליים או פוליאוריטניים. סוג זה של עבודות איטום מתאים למקרים מסוימים, כמו איטום גגות משופעים, מרפסות, פירי מעליות, מרתפים, מקלטים ועוד. קבלן איטום בהתזה משתמש במכונה מיוחדת, אשר מתיזה את חומר האיטום המתאים ולכן היא נחשבת לעבודת איטום קלה יחסית.

אחת השיטות הנפוצות ביותר של השנים האחרונות לאיטום גגות בעיקר, היא איטום עם יריעות ביטומניות. יריעות אלה עשויות חומרים ביטומניים בשילוב עם חומרים נוספים, שהופכים אותם עמידות וחזקות במיוחד. הן מספקות בידוד יעיל נגד מים, אך גם בידוד תרמי, נגד חום. הן יכולות להחזיק מעמד לשנים ארוכות ולכן נחשבות לשיטת איטום מומלצת, למרות המחיר הגבוה, בהשוואה לשיטות איטום אחרות. יחד עם זאת, יריעות ביטומניות לא מתאימות לכל סוג של גג ולכן כדאי להתייעץ עם קבלן איטום מומלץ לפני שמחליטים אם יריעות ביטומניות מתאימות לגג שלכם.

קבלן איטום מרתפים צריך להיות בעל ניסיון וידע רב בצרכים הייחודיים של איטום מבנה תת קרקעי. מערכת איטום מרתפים צריכה להיות עמידה והרמטית, בגלל החשיפה הגבוהה שיש לקירות מרתפים ללחות שנמצאת באדמה, לנזילות מים מהמבנה ולחצים טבעיים הנובעים ממיקום המרתף מתחת לקרקע. ניתן לבצע עבודות איטום שלילי במרתפים, על ידי איטום בהתזה.

נוסף על המגוון הרחב של עבודות שניתן לבצע עם קבלן איטום המפורטות מעלה, קבלני איטום מבצעים עוד מגוון רחב של עבודות איטום, הכולל:

  • סיוד והלבנת גגות – פעולה חיונית לאחר איטום הגג בזפת חם, כדי למנוע התחממות והתקלפות של הזפת בחודשי הקיץ.
  • יציקות בטקל – בטון מעורבב עם חומר מוקצף, יוצר חומר גמיש וקל ליישום, משמש ליישור שיפועים ושקעים על הגג ובעיקר ליצירת בידוד תרמי.
  • איטום בחומרים צמנטיים – חומרי איטום חזקים ועמידים במיוחד, מתאימים בעיקר לצורך איטום מקומות חשופים ללחות באופן קבוע, כמו חדרי רחצה, בריכות שחייה, מאגרי מים ועוד.

כפי שניתן לראות עבודתו של קבלן איטום היא מגווון ומורכבת מאוד. עבודות איטום מקצועיות הן חיוניות לצורך שמירה על המבנה ועל איכות החיים בו ולכן, בחירת קבלן איטום צריכה להתבסס על מקצועיות, אמינות, ניסיון והמלצות של לקוחות מרוצים.

צוות ארגמן איטום מספק מגוון רחב של שירותי איטום מקצועיים בשוק הפרטי, במבני תעשייה ובניינים מוסדיים. השירות שלנו מגיע עם צוות מנוסה ומקצועי, חומרי גלם משובחים וציוד מתקדם וגם – אחריות של 10 שנים על העבודה, כי אנחנו רוצים לתת לכם את הטוב ביותר! אז צרו קשר עוד היום, לקבלת ייעוץ מקצועי, הצעת מחיר משתלמת ושירותי איטום מקצועיים!

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה