Powered by Trust.Reviews
לקוחות ממליצים

קבלן איטום מורשה כל המידע העדכני

עבודות של זיפות או איטום גגות הן עבודות מהסוג שדורש את ביצוען על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן בלבד. לביצוע כושל של איטום עלולות להיות השלכות שליליות רבות על איכות החיים בבית, שכן אם איטום לא בוצע כמו שצריך עלולים מי הגשמים, למשל, לחדור לקירות, לפורר אותם, לגרום לרטיבות ועובש ואפילו לסכן את עמידות עמודי השלד של הבית או הבניין כולו. לכן כאשר יש לבצע איטום – חייבים לפנות אל קבלן איטום מורשה ומנוסה בלבד.

קבלן איטום גגות מוסמך

איך לבחור קבלן איטום?

קבלני איטום יש לכביר כיום והחוכמה האמתית היא לדעת איך לבחור מתוכם את הנכון והמתאים ביותר לביצוע העבודה. לשם כך יש להפריד בין היותו של בעל המקצוע גם בעל עסק וגם קבלן איטום – כלומר שהוא פועל על פי דרישות החוק במדינה, מספק קבלות או מסמכים מקצועיים, מעסיק עובדים באופן חוקי ועושה שימוש בחומרי גלם איכותיים על מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר ללקוחות שלו.

דבר חשוב נוסף, חשוב לבדוק אם הקבלן שלכם מספק אחריות על העבודה. עבודות איטום הם מגוונות, אבל גם קבלן איטום מקצועי יכול לטעות ולפספס. לכן, כדאי לעבוד רק עם בעל מקצוע בתחום איטום גגות שנותן לכם אחריות על העבודה, כי אתם יודעים שהוא יחזור לתקן את הליקויים (אם יהיו ליקויים) בלי לקחת על זה תשלום נוסף.

לבסוף, חשוב לבדוק מה כלול בהצעת מחיר של קבלן איטום – האם זה כולל חומרים איכותיים, עבודה מהירה, אחריות לתקופה ארוכה, אביזרים וכלי עבודה?בדקו שאתם מקבלים הצעת מחיר מפורטת ואמינה, שכוללת את כל מה שצריך כדי לקבל עבודת איטום איכותית לטווח ארוך.

למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי?

איטום גגות הוא עבודה המיועדת אך ורק לאנשי מקצוע. עיסוק בזפת חמה עלול להיות מסוכן וצריך לדעת בדיוק איך להתנהל איתה ואיך להפיק ממנה את התוצאות הטובות ביותר. לא כל אדם יכול או יודע לעשות זאת ולכן אם לא מדובר בעבודה שיודעים לעשות באופן מקצועי או איכותי – מומלץ שלא לבצע אותה. ההשלכות של עבודה לא טובה עלולות להיות הרסניות, שכן המטרות של האיטום לא יושגו (מניעה של חדירת אוויר קר או חם אל תוך הבית או מניעת רטיבות וחלחול מי גשמים לעומק הבניין).

האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום?

החיסרון היחיד הוא שאם מדובר בבעל מקצוע  מוכר ומבוקש – יהיה צורך להמתין למועד שבו הוא יהיה פנוי ואפשר יהיה לקבוע איתו שיגיע ויבצע את עבודות האיטום. יחד עם זאת, אם מדובר בבעל מקצוע מנוסה ומיומן ייתכן וזמן ההמתנה יהיה שווה את התוצאה הרצויה, שכן העבודה תתבצע ללא דופי ובאופן כזה שלא יהיה צורך לחזור עליה או לשפר את התוצאות שהתקבלו.

מתי כדאי להזמין קבלן איטום?

  1. מערכות איטום שונות מתבלות בתוך פרקי זמן שונים. יריעות ביטומניות למשל, יכולות להחזיק מעמד 10 – 15 שנה, לעומת זפת, שצריך לתחזק אותה כל שנה בערך. לכן, החלק הראשון של התשובה – צריך להזמין אנשי מקצוע בתחום איטום בהתאם לקצב ההתבלות של מערכת האיטום שלכם – על הגג, או בקירות חיצוניים של המבנה.
  2. כאשר יש חדירת מים מהתקרה, מהרצפה, מהקירות, מהמרפסת או מכל מקום אחר בבית – כדאי למהר להזמין קבלן שמכיר טוב את עבודות איטום, לפני שייגרם נזק חמור למבנה, שיעלה לכם הרבה מאוד כסף לתקן.
  3. קבלני איטום הם אנשים מאוד עסוקים – לפני החורף. כולם מתחילים להתעורר ולהזמין עבודות איטום לקראת הגשם, אבל האמת היא שהכי מומלץ להזמין קבלן לביצוע עבודות איטום דווקא בקיץ, או בסוף החורף: קודם כל, הגג צריך להיות יבש כדי לבצע עליו איטום ולכן, אם יורד גשם, תצטרכו לחכות שהגשם יפסק והגג יתייבש לפני שתוכלו לבצע איטום. שנית, החורף הוא הזמן הכי עמוס של קבלני איטום ואז יותר קשה למצוא זמן פנוי בלו"ז. לבסוף, במקרים מסוימים, עבודות איטום פשוט יותר יקרות בתקופת החורף ואז יותר משתלם כלכלית לעשות את העבודה דווקא בקיץ.

לסיכום

קבלן איטום מקצועי יכול לשפר לכם את איכות החיים במבנה לטווח ארוך בצורה משמעותית. אבל כדי לקבל את כל היתרונות של עבודת איטום איכותית – חשוב לבחור קבלן איטום אמין, מקצועי ואיכותי, שנותן אחריות על העבודה, מקפיד להעסיק צוות מקצועי, משתמש רק בחומרי גלם טובים ונותן לכם שירות איכותי – בכל השלבים של העבודה.

רוצים לקבל הצעת מחיר על עבודות איטום מקצועית? דברו איתנו! מחפשים קבלן איטום גגות במרכז? חייגו אלינו עכשיו: 053-737-3333

להלן מספר שאלות נפוצות ותשובות לגבי קבלן איטום:

קבלן איטום הוא איש מקצוע המתמחה במניעת חדירת מים לבית פרטי או מבנה בשוטף באמצעות יישום של חומרים וטכניקות איטום.

קבלני איטום מציעים מגוון שירותים, לרבות איטום מרתף, איטום יסודות, איטום גגות לבתים פרטים או בניינים משותפים ואיטום למבני מסחר ותעשייה. כמו כן, הם מספקים שירותי תיקון ותחזוקה למערכות איטום קיימות.

אם אתם מבחינים בנזקי מים בבית או בבניין, כמו מחלחלים של מים דרך קירות או רצפות, צמיחת עובש או סדקים בתשתית, סימן שאולי תזדקקו לשירותיו של קבלן איטום. בנוסף, אם אתם גרים באזור שנוטה לגשמים עזים או להצפות, כדאי לשקול איטום של הבית או הבניין שלכם כדי למנוע נזקי מים עתידיים.

בבחירת קבלן איטום חשוב לחפש בעל מקצוע בעל רישיון, מבוטח ובעל ניסיון בסוג האיטום הדרוש לכם. כדאי גם לבדוק אם יש ביקורות חיוביות ועדויות מלקוחות קודמים, ולבקש אסמכתאות לאימות איכות עבודתם. מזמנים לבדוק ביקורת על קבלן איטום ארגמן באתר המומחה לבנייה מכאן.

קבלן איטום בעל מוניטין יספק הערכה מפורטת של צרכי האיטום שלכם ויספק הערכה בכתב לעלות הפרויקט. הם צריכים גם להיות בעלי הבנה ברורה של חוקי הבנייה והתקנות המקומיים, ולהיות בעלי רקורד מוכח של השלמת פרויקטים איטום בהצלחה. במהלך הפרויקט, על הקבלן לעדכן אותך בהתקדמות ולטפל בכל חששות שיש לך.

עלות האיטום משתנה בהתאם לגודל הפרויקט ומורכבותו, החומרים בהם נעשה שימוש, ניסיון ומוניטין הקבלן. מוזמנים לבקש הצעת מחיר מפורטת מקבלן איטום ארגמן מכאן.

5/5 - (1 vote)
היחיד מסוגו בישראל ועכשיו בחינם!
בידקו מחיר מדויק לפי שטח האיטום שלכם
קבלן איטום במרכז

מאמרים נוספים

איטום גגות רעפים
כללי

טיפים לאיטום גגות רעפים

איטום גגות הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים במהלך בניית מבנים חדשים, כדי שלא שתהיה חדירה של מים אל תוך המבנה. הגג הוא זה שלמעשה מה שמגן על המבנה מפני

קרא עוד »
יציקות בטקל עם ארגמן איטום גגות
כללי

כמה יעלה לאטום את הגג?

כשרוצים לאטום את הגג, אנו צריכים להבין כמה קבלן איטום גגות ייקח מאתנו ומה יהיה לגבי מחיר איטום הגג. אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של איטום גג תלויה

קרא עוד »
איטום גגות
כללי

אילו פונקציות מבצע איטום הגג?

איטום גגות מבצע את התפקיד החשוב ביותר בבית- הוא שומר על התקרה והגג מפני רטיבות. אם לא תינתן תשומת לב נאותה לאיטום הגג, אז עם הגעת הגשמים והרוחות, רטיבות תיכנס

קרא עוד »
זיפות גגות
כללי

זיפות גגות לאחר ניקיון

זיפות גגות, באמצעות זפת חם, הינה השיטה הוותיקה ביותר, עבור איטום גגות. ישנן שיטות נוספות לאיטום שהבסיס שלהן הוא בעצם מזפת, אך השיטה הינה יעילה , חדשנית ושונה, ללא חימום

קרא עוד »
Scroll to Top