קבלן איטום

קבלן איטום מורשה 36407

עבודות של זיפות או איטום גגות הן עבודות מהסוג שדורש את ביצוען על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן בלבד. לביצוע כושל של איטום עלולות להיות השלכות שליליות רבות על איכות החיים בבית, שכן אם איטום לא בוצע כמו שצריך עלולים מי הגשמים, למשל, לחדור לקירות, לפורר אותם, לגרום לרטיבות ועובש ואפילו לסכן את עמידות עמודי השלד של הבית או הבניין כולו. לכן כאשר יש לבצע איטום – חייבים לפנות אל קבלן איטום מורשה ומנוסה בלבד.

קבלן איטום ארגמן איטום גגות

קבלני איטום יש לכביר כיום והחוכמה האמתית היא לדעת איך לבחור מתוכם את הנכון והמתאים ביותר לביצוע העבודה. לשם כך יש להפריד בין היותו של בעל המקצוע גם בעל עסק וגם קבלן איטום – כלומר שהוא פועל על פי דרישות החוק במדינה, מספק קבלות או מסמכים מקצועיים, מעסיק עובדים באופן חוקי ועושה שימוש בחומרי גלם איכותיים על מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר ללקוחות שלו.

דבר חשוב נוסף, חשוב לבדוק אם הקבלן שלכם מספק אחריות על העבודה. עבודות איטום הם מגוונות, אבל גם קבלן איטום מקצועי יכול לטעות ולפספס. לכן, כדאי לעבוד רק עם בעל מקצוע בתחום איטום גגות שנותן לכם אחריות על העבודה, כי אתם יודעים שהוא יחזור לתקן את הליקויים (אם יהיו ליקויים) בלי לקחת על זה תשלום נוסף.

לבסוף, חשוב לבדוק מה כלול בהצעת מחיר של קבלן איטום – האם זה כולל חומרים איכותיים, עבודה מהירה, אחריות לתקופה ארוכה, אביזרים וכלי עבודה?בדקו שאתם מקבלים הצעת מחיר מפורטת ואמינה, שכוללת את כל מה שצריך כדי לקבל עבודת איטום איכותית לטווח ארוך.

איטום גגות הוא עבודה המיועדת אך ורק לאנשי מקצוע. עיסוק בזפת חמה עלול להיות מסוכן וצריך לדעת בדיוק איך להתנהל איתה ואיך להפיק ממנה את התוצאות הטובות ביותר. לא כל אדם יכול או יודע לעשות זאת ולכן אם לא מדובר בעבודה שיודעים לעשות באופן מקצועי או איכותי – מומלץ שלא לבצע אותה. ההשלכות של עבודה לא טובה עלולות להיות הרסניות, שכן המטרות של האיטום לא יושגו (מניעה של חדירת אוויר קר או חם אל תוך הבית או מניעת רטיבות וחלחול מי גשמים לעומק הבניין).

החיסרון היחיד הוא שאם מדובר בבעל מקצוע  מוכר ומבוקש – יהיה צורך להמתין למועד שבו הוא יהיה פנוי ואפשר יהיה לקבוע איתו שיגיע ויבצע את עבודות האיטום. יחד עם זאת, אם מדובר בבעל מקצוע מנוסה ומיומן ייתכן וזמן ההמתנה יהיה שווה את התוצאה הרצויה, שכן העבודה תתבצע ללא דופי ובאופן כזה שלא יהיה צורך לחזור עליה או לשפר את התוצאות שהתקבלו.

  1. מערכות איטום שונות מתבלות בתוך פרקי זמן שונים. יריעות ביטומניות למשל, יכולות להחזיק מעמד 10 – 15 שנה, לעומת זפת, שצריך לתחזק אותה כל שנה בערך. לכן, החלק הראשון של התשובה – צריך להזמין אנשי מקצוע בתחום איטום בהתאם לקצב ההתבלות של מערכת האיטום שלכם – על הגג, או בקירות חיצוניים של המבנה.
  2. כאשר יש חדירת מים מהתקרה, מהרצפה, מהקירות, מהמרפסת או מכל מקום אחר בבית – כדאי למהר להזמין קבלן שמכיר טוב את עבודות איטום, לפני שייגרם נזק חמור למבנה, שיעלה לכם הרבה מאוד כסף לתקן.
  3. קבלני איטום הם אנשים מאוד עסוקים – לפני החורף. כולם מתחילים להתעורר ולהזמין עבודות איטום לקראת הגשם, אבל האמת היא שהכי מומלץ להזמין קבלן לביצוע עבודות איטום דווקא בקיץ, או בסוף החורף: קודם כל, הגג צריך להיות יבש כדי לבצע עליו איטום ולכן, אם יורד גשם, תצטרכו לחכות שהגשם יפסק והגג יתייבש לפני שתוכלו לבצע איטום. שנית, החורף הוא הזמן הכי עמוס של קבלני איטום ואז יותר קשה למצוא זמן פנוי בלו"ז. לבסוף, במקרים מסוימים, עבודות איטום פשוט יותר יקרות בתקופת החורף ואז יותר משתלם כלכלית לעשות את העבודה דווקא בקיץ.

קבלן איטום מקצועי יכול לשפר לכם את איכות החיים במבנה לטווח ארוך בצורה משמעותית. אבל כדי לקבל את כל היתרונות של עבודת איטום איכותית – חשוב לבחור קבלן איטום אמין, מקצועי ואיכותי, שנותן אחריות על העבודה, מקפיד להעסיק צוות מקצועי, משתמש רק בחומרי גלם טובים ונותן לכם שירות איכותי – בכל השלבים של העבודה.

רוצים לקבל הצעת מחיר על עבודות איטום מקצועית? דברו איתנו!

מאמרים נוספים

איטום גגות ארגמן לוגו
איטום גגות

קבלן איטום

כל מה שרציתם לדעת על קבלן איטום איטום גגות איך לבחור קבלן לביצוע עבודות איטום? למה לא לאטום את הגג באופן עצמאי? האם יש חסרונות בהזמנת קבלן איטום? מתי כדאי

קרא עוד »
איטום ביריעות ביטומניות
איטום גגות

איטום ביריעות ביטומניות

דברים שחשובים לדעת על איטום ביריעות ביטומניות איך מיישמים איטום גגות ביריעות ביטומניות? יריעות ביטומניות לאיטום גגות איטום יעיל בעזרת יריעות ביטומניות על הגג הכנה לקראת יישום איטום ביריעות ביטומניות

קרא עוד »
מחיר איטום גגות
איטום גגות

מחיר איטום גגות

דברים שחשובים לדעת על מחיר איטום גגות עלויות איטום גגות איטום גגות מחיר למ"ר – לפי חומרי איטום מחיר איטום גגות בהתאם להכנה הדרושה על הגג מה כוללת הכנה בסיסית?

קרא עוד »
איטום גגות
איטום גגות

איטום גגות

כל מה שחשוב לדעת על איטום גגות איטום גגות המלצות מה הזמן הכי מתאים לאיטום גגות? איך בוחרים חומר איטום מתאים לגג? האם לוותר על הכנה יסודית של הגג? איטום

קרא עוד »
איטום באמצעות בטקל
בטקל

בטקל

כל מה שחשוב לדעת על בטקל מה זה בטקל? איך מייצרים אותו? יתרונות מיוחדים דגשים לעבודת יציקות בטקל מתי כדאי ליישם יציקת בטקל על הגג? למה חשוב להשתמש ביציקת בטקל

קרא עוד »
קבלן איטום ארגמן איטום גגות
קבלן איטום

קבלן איטום ברחובות

קבלן איטום גגות מקצועי ברחובות עבודת האיטום המוכרת והנפוצה ביותר היא איטום גגות אבל למעשה, קבלן איטום מקצועי מספק שירותי איטום מקצועיים מגוונים הכוללים איטום קירות חיצוניים, איטום מרתפים, איטום

קרא עוד »
גלילה למעלה