תקופה הכי טובה לאיטום גגות

יש הרבה בעלי מקצוע בתחום האיטום, אשר טוענים כ התקופה הטובה ביותר לאיטום, הינה בחודש אוגוסט. יש לדעת, כי איטום בזמן החורף עשוי להוות בעיה ויש לחכות ליום שינו גשום על מנת לאטום את הגג או קירות הבית שחודרת בהם לחות.

עונת האביב והקיץ, הינה הונה הטובה ביותר.  כדאי כי בסוף האביב למשל, כאשר חברות האיטום פחות עסוקות, להזמין חברה מקצועית שהיא בעלת שם ומוניטין וותק רב שנים. ישנן דרכים רבות לאיטום גגות ומגוון רב של חומרי איטום. בעלי מקצוע מנוסים, כגון קבלני איטום, ידעו בחור נכון את חומר האיטום בהתאם לגג ולמצבו. אחד מחומרי האיטום הוותיקים היא הזפת. בדרך כלל, האחריות על חומר איטום זה, תהיה בין 3-5 שנים. בכל שנה, יהיה צורך לבצע סיוד או הלבנת הגג, היות והזפת מושכת חום.

תקופה הכי טובה לאיטום גגות

בגלל שגם מזג האוויר הופך להיות לח ויציב ולא תהיה סכנה של גשמים, איטום באביב, עשוי להיות התקופה הטובה בותר לאיטום. המחיר יהיה זול יותר. חברות האיטום, הופכות להיות עסוקות מאוד כבר בסוף האביב ובתחילת הקיץ, מה שיגרום למחיר האיטום להיות גבוה יותר בגלל הביקוש הרב ש איטום בתקופה זו.

גם חברות איטום רבות, מוצאות כי איטום בתקופת האביב, עשוי להיות נוח יותר מבחינת העבודה, היות ובגג בתקופת הקיץ יהיה חם מאוד, מה שיקשה יותר על העבודה של קבלני האיטום והצוות שעובד עימן. יש לברר כמה שיותר, לגבי סוגי האיטום, מה כדאי ומה לא וכן, על ההתאמה בין חומרי האיטום. למשל אם יש לכם חומר אקרילי קודם שבהם השתמשו לאיטום הגג, יש להתאים חומר מאותו המשפחה, כך שהאיטום יהי חזק ולא תיפרדנה שתי השכבות, כך שמים יחדרו למבנה.

כולנו יודעים, כי איטום לא דוחים לרגע האחרון ויפה שעה אחת קודם. התקופה הטובה ביותר לאיטום, הינה בסוף הקיץ ולפני בוא הסתיו, כך שהגשם הראשון לא יפתיע אתכם. חברת ארגמן איטום, הינה אחת מחברות האיטום המובילות ביותר בשוק, אשר מעניקה  10 שנות אחריות על איטום באמצעות יריעות ביטומניות שהן הכי פופולריות לאיטום וכן איטום באמצעות חומרים שונים כגון חומרים פולימריים, ביטומניים באמצעות איטום בהתזה.

החברה מעניקה שירות הן למגזר העסקי, הציבורי והפרטי. חברת איטום ארגמן, הינה בפרישה ארצית והצוות המיומן של החברה, עוסק שנים רבות בתחום. תוכלו תמיד להתייעץ עם נציג שירות של החברה, אשר יסרוק את הגג או את הקירות הזקוקים לאיטום ויעניק לכם הסבר מפורט, לגבי חומר האיטום שהכי יתאים למבנה שלכם.

אסי ארגמן יועץ איטום גגות

אודות ארגמן איטום

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

קיבעו שיחת ייעוץ

לקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן איטום מוסמך השאירו פרטים.

דרכים ליצירת קשר עם חברת ארגמן איטום

תמונות מהשטח

Ran RieglerRan Riegler
02:26 30 May 22
iTKor SolutionsiTKor Solutions
17:25 22 Feb 22
חיפשתי שירותי איטום לבית משותף ודרך חיפושים רבים בגוגל הגעתי לארגמן איטום. קבלנו שירותי ייעוץ ולאחר שיחה הנעימה החלטנו לשכור את שירותיו. שירות 5 כוכבים ממליץ בחום.
ברכה מזורברכה מזור
12:06 05 Aug 21
אסי המקסים הגיע אלי לפתור בעיות נזילה, התחשב במצב ועשה עבודה טובה מהירה ומקצועית! תודה לך אסי!
snim 1snim 1
12:50 20 Jul 21
עשו עבודה מדהימה! חבר'ה מקסימים! עשו עבודה איכותית עם מחיר איכותישירות אדיב ואישי ממליץ בחום!
js_loader

עוד באותו נושא

איטום גג מרוצף

איטום גג מרוצף

כל מה שחשוב לדעת על איטום גג מרוצף איטום גג מרוצף איך בוחרים שיטת איטום גג מרוצף? יתרונות וחסרונות לשתי שיטות האיטום שלבי איטום הגג כולל הרמת רצפה מחיר איטום

קרא עוד »
איטום חיובי ושלילי

איטום חיובי ושלילי

מה זה איטום חיובי ושלילי? עבודות לצרכי איטום מבנים הן עבודות שחובה לבצע והן נלקחות בחשבון כבר בשלב התכנון האדריכלי והעיצובי. לעבודות איטום טובות ויעילות יש חשיבות גבוהה מאד כאשר

קרא עוד »
אין יותר מאמרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו