הסיפור של אגמן איטום

עסק משפחתי ודור שני במקצוע

ארגמן איטום הוא עסק משפחתי דור שני באיטום, המתמחה בכל סוגי האיטום למבנים. מאז הקמתנו, אנו מחויבים למתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוחותינו. בזכות המורשת המשפחתית והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים. אנו מביאים לכל פרויקט את הערכים והמסורת שהועברו מדור לדור, עם דגש על איכות, מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח.

מעל 20 שנות ניסיון

עם יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום האיטום, ארגמן איטום מבטיחה פתרונות איטום מתקדמים ומקצועיים לכל סוגי המבנים. הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו להתמודד עם כל אתגר בתחום האיטום ולהבטיח שהמבנים שלכם יהיו מוגנים מפני חדירת מים ונזקי לחות.

אסי ארגמן יועץ איטום גגות
תעודת קבלן מורשה
עסק משפחתי דור שני באיטום​
יועץ איטום מורשה
אוטם מוסמך משרד העבודה

צוות מקצועי ומיומן

בארגמן איטום עובדים 12 אנשי מקצוע מנוסים, המהווים ארבעה צוותי עבודה מיומנים. כל אנשי הצוות שלנו עברו הכשרות והסמכות מקצועיות, וכולם מחויבים למתן שירות איכותי ויעיל ללקוחותינו. הידע והניסיון שלהם מאפשרים לנו לספק פתרונות איטום מדויקים ומותאמים לצרכים הייחודיים של כל פרויקט.

תעודת קבלן רשום והסמכות מקצועיות

ארגמן איטום מחזיקה בתעודת קבלן רשום ומוסמך מטעם משרד העבודה, מה שמבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. הסמכה זו מעניקה ללקוחותינו ביטחון ושקט נפשי בידיעה שהעבודה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובאחריות מלאה.

ציוד ומכשור מתקדם

לרשותנו ציוד הזרקה לאיטום מהמתקדמים ביותר בשוק, כולל משאבת בטקל ייחודית המסוגלת להגיע עד לגובה של 90 מטר, היחידה מסוגה בארץ. טכנולוגיות אלו מאפשרות לנו לבצע עבודות איטום בצורה מדויקת ויעילה, תוך חיסכון בזמן ועלויות עבור הלקוח.

אזורי שירות נרחבים

אנו מספקים שירותי איטום מקצועיים מאזור השרון ועד לדרום הארץ. היכולת שלנו לפעול באזורים נרחבים מאפשרת לנו להגיע לכל לקוח ולספק לו את השירות הטוב ביותר, ללא תלות במיקום הגיאוגרפי.

איטום גגות

עבודה תחת קורת גג אחת

בארגמן איטום, כל העבודה מתבצעת תחת קורת גג אחת, מבלי להיעזר בקבלני משנה. הדבר מבטיח שליטה מלאה על איכות העבודה ועל עמידה בלוחות זמנים, תוך מתן מענה מהיר ויעיל לכל צורך שעולה במהלך הפרויקט.

שימוש בחומרים איכותיים

אנו משתמשים אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר בשוק, בעלי תווי תקן מחמירים. השימוש בחומרים אלו מבטיח עמידות לאורך זמן ומקנה למבנים שלכם את ההגנה המרבית מפני חדירת מים ונזקי לחות.

בארגמן איטום, אנו מחויבים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, תוך שמירה על מקצועיות, אמינות ואיכות. פנו אלינו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לאיטום המבנה שלכם, ותיהנו משירות מקצועי ואישי לכל אורך הדרך.

תמונות מפרויקטים נבחרים

יש לכם שאלה?

שאלנו אותנו